Nejnovější Android aplikace z Google Play #138: Běhání i efektivní budík

NEJNOVější android aplikace google play 136

Pondělní ráno znamená na portálu Svět Android další díl ze seriálu Nejnovějších Android aplikací z Google Play. V pořadí už 138. díl přináší méně otravné notifikace pomocí Mutifieru, který zmírní neustále křičící upozornění z telefonu – a to zcela jinak, než obyčejný tichý profil. V jednoduchosti je krása a to ví i retro aplikace fotoaparátu Lumio Cam. Hezké letní počasí můžete využít i k běhání, a přitom si ještě zasoutěžit s lidmi na celém světě. We Run – Social running od Sony vám najde parťáka na běhání během chvíle. Jako poslední se podíváme na budík Alarms, který vás dokáže upozornit ve specifických lokacích.

Tiché notifikace bez tichého profilu s Mutifier

Rádi byste si odpočinuli od notifikací, přesto je ale nechcete zmeškat a ztlumit ostatní oznámení? Nenápadná aplikace Mutifier by mohla s vaším problémem účinně zatočit. Na rozdíl od tichého profilu vám dá pauzu od notifikací tak, že je ztlumí v určitých intervalech.

Pokud tedy například dostanete 5 zpráv najednou, neuslyšíte cinknutí za celou minutu pětkrát, ale pouze jednou. To významně sníží klasické cvrlikání telefonu bez jeho úplného ztišení. Aplikace navíc nečte vaše oznámení – potřebuje pouze vědět, kdy je notifikace doručena.

Mutifier
Mutifier

Retro kamera Lumio Cam – v jednoduchosti je krása

Lumio má dost všech komplikovaně vypadajících fotografických aplikací – zamilují si ji zejména fotografové, kterým se líbí klasické kamerové rozhraní. Retro vzezření doplňují zajímavé funkce, jako mřížka, kontrola ISO, vyvážení bílé, ostření a další výbava, která pomůže manuálním maniakům.

unnameded

Lumio Cam
Lumio Cam

Parťák na běhání díky We Run od Sony

Běháte rádi, ale nedaří se vám sehnat spolehlivého parťáka? V dnešní době smartphonů a neustálého internetového připojení není divu, že si můžete jít zaběhat klidně s běžcem z druhé polokoule. Jak je to možné? We Run aplikace od Sony vás totiž propojí s dalším reálným uživatelem, který má podobné cíle.

Následně pak běžíte spolu, i když každý sám. Aplikace váš výkon na konci vyhodnotí. Své oblíbené běhací kamarády si můžete ukládat a komunikovat například o čase dalšího společného běhu.

We Run – Social Running
We Run – Social Running

Alarms vás “probudí” v různých lokacích

Netradiční alarm je jednoduchý na používání a užijete si ho v Material designu. Hlavní předností aplikace je možnost nastavení budíku v určitých lokacích. Chcete, aby vám zazvonil telefon v obchodě a nezapomněli jste koupit mléko? Až budete procházet kolem pošty, možná se bude hodit alarm pro vyzvednutí zásilky. To vše a mnohem více aplikace s názvem Alarms zvládne.

Alarms: Notes & Task List
Alarms: Notes & Task List

Aplikace, které by vám neměly uniknout

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)