Nejnovější Android aplikace z Google Play #137: Počasí i VPN

Nejnovějšefeí-aplikace-z-google-play

Jako každé pondělí vám přejeme dobré ráno spolu s nejnovějšími aplikacemi z Google Play. Novinky tohoto týdne zahájíme počasím s Weather M8, které nabídne kousek nástavby MIUI8 každému. Pokud vám přijde URL zkracování a rozbalování přijatých odkazů jako nesmyslná záležitost, vyzkoušejte URL Manager – na odkazy už nebudete chtít jinak. Aplikace Sweech se postará o přenos souborů – moderně, jednoduše a bez kabelů. Jako poslední si ukážeme zajímavou VPN aplikaci Flower VPN Premium.

Weather M8 vás nechá zakusit kousek nástavby MIUI8

Nudí vás stále stejné designy aplikací o počasí? Pokud jste navíc fanoušky Xiaomi nástavby pro smarpthony MIUI, ačkoli Xiaomi zrovna nevlastníte, mohla by vám do oka padnout Weather M8. Ta si za inspiraci vzala právě zmiňované MIUI8. Aplikace umožňuje prohlížet nejen aktuální údaje, ale také hodinově i předpověď na 5 dní předem. Lokaci počasí lze navolit jak ručně, tak podle aktuální polohy. Data získává Weather M8 skrze AccuWeather.

Weather Mate (Weather M8)
Weather Mate (Weather M8)

Vyzrajte na odkazy jednou provždy s URL Manager

Že vám správa URL odkazů nic neříká? Přesto tip na zajímavý URL Manager nepřeskakujte. Nejen že aplikace umí požadované odkazy zkrátit, je to rovněž plnohodnotné centrum pro plnou správu všech odkazů. Sledovat můžete i počet lidí, kteří zkrácený odkaz navštívili, rozbalovat přijaté URL adresy a bezpečně tak odhalit jejich původ před otevřením – URL Manager se nejen podělí o konečnou adresu, ale rovněž i o reputaci stránky.

URL Manager
URL Manager

Aplikace Sweech se postará o jednoduché sdílení souborů

Sweech je nová aplikace, která pro sdílení souborů z vašeho smartphonu nevyžaduje připojení do počítače pomocí kabelu. Místo toho postačí jen internetové připojení a prohlížeč v počítači či dalším telefonu. Přenášet lze jednoduše hudba, obrázky, video i aplikace a kompatibilita je zaručena napříč všemi operačními systémy. Přenášení je rovněž rychlejší než posílání přes bluetooth. Odkaz na nahraný soubor lehce nasdílíte pomocí QR kódu, NFC nebo přímo pomocí samotného odkazu.

Sweech - Wifi File Transfer
Sweech - Wifi File Transfer

Surfujte bezpečně s Flower VPN Premium

Flower VPN Premium je jeden z nejspolehlivějších VPN klientů. Silné šifrování vám zaručí anonymní brouzdání po internetu, včetně obsahu s restrikcí na jednotlivé regiony. Přes Flower si pohodlně pustíte i videa. Vybrat si můžete z několika lokací a za dobu otestování jsme nenarazili na jediný problém. VPN se vám bude hodit i při cestování – nezapomeňte však, že u Flower je zdarma pouze 7denní trial. To však při jednorázovém použití může plně postačit.

Flower VPN Premium
Flower VPN Premium

Stále čerstvé aplikace, které by vám neměly uniknout

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)