Menu

Amazon AppStore opět zlevňuje, tentokrát aplikace za více než 2600 Kč

Amazon AppStore pro nás pravidelně připravuje rozsáhlé slevové akce, během nichž lze zdarma stáhnout několik skvělých aplikací a her, jejichž celková cena se běžně pohybuje ve stovkách až tisících Kč. V aktuálně probíhající slevové mánii si lze zdarma stáhnout skvělé hry jako Sorcery! 3, Five Nights at Freddy’s 3, Game of Thrones, Star Command či Grudgeball a další. Ze zlevněných aplikací jmenujme například AVG AntiVirus PRO Android Security, Language Coach, Smart Office 2 či Photo Studio PRO.

Amazon App Store – zlevněné aplikace

amazon app store slevy

Kompletní seznam zlevněných aplikací a her naleznete na této adrese. Jedná se o časově omezenou nabídku, která končí 16. května (12:00).

O dalších alternativních obchodech se zajímavými akcemi se můžete dočíst ve článku zde.

Zaujala vás slevová akce Amazonu?

Zdroj: Amazon.com.

 

Komentáře

Androidmaster

Androidmaster

15.5.2015 20:08

Dobrý den
Asi budu vypadat jako blbec ale jak to stáhnu mám aji jejich apk. Ale nikde jsem nenašel možnost download

Androidmaster

Androidmaster

15.5.2015 20:09

A máte překlep v posledním odstavci která končí do…

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

15.5.2015 20:10

AVG si z kolekce může nainstalkovat snad jen naprostý hlupák … jinak, to stejné platí pro spyware od Amazonu jako takový. Všimněte si, že u těchto akcí je vždy 90% aplikací k ničemu a jen mají hromadu oprávnění, které nikterak nesouvisí s tím co aplikace dělá. To jen pro vysvětlenou k tomu, abyste se nedivili, jak si někdo může dovolit dát někde 99% slevu nebo akci zcela FREE (doživotně). Jde pouze a jen o to, že třetí straně prodáte vše co máte v telefonu … a věřte, že to stojí na osobu mnohem více, než cena 10 obdobných aplikací. Je však otázkou, jak moc si každé cení svůj život. V současnosti je však třeba myslet do budoucna a současně i na své děti … až Vám někdo nevyřídí pojistku a nedá hypotéku, protože bude „veřejně” známé že jste na základě chování v online světě buran, pak už bude pozdě chyby napravit. Což o to pokud jde o Vás, vaše hloupost … ale zbytečně budou trpět lidé ve vašem okolí, kteří to mnohdy schytají více než vy samotní.

NESUBSCRIBER

NESUBSCRIBER

15.5.2015 22:06

@FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT:
Teda to nechápu, jak můžeš vykat lidem, které považuješ za pitomce? Tvá paranoja mi byla kdysi dávno v minulosti blízká, ale věř, že čím větší hovado, tím vím ti toho projde, což je vidět i zde na tom, že nemáš zatím doživotní ban na přístup na internet – zejména do diskuzních fór. Mimo jiné, člověk co žije na dluh – hypotéky, svým počínáním vlastně podporuje daňovým zatížením bank tvou (státem garantovanou lékařskou péči) – psychiatrickou terapii, kterou, jak je vidno, asi odmítáš. Lituji tvých případných imaginárních dětí, až se jejich vrstevníci dozví, že jsi to ty, kdo zde plodí tyhle se věčně opakující bláboly. Zkus být někdy věcný a uvést fakta, rád se přiučím, ale zatím jen mrmláš “hospodské” kyndy po přečtení censored, alespoň z mého pohledu. To jestli jsi takový chudák a lůzr, za kterého tě tady většina lidí má nevím, ale já si nemohu vážit člověka, který nikdy nehovoří konkrétně a jen “blábolí”. Jinak jmenuji se K.S. a bydlím v blízkosti velkého města a používám většinu SPYWARE aplikací, takže jestli chceš dát soukromou řeč a vysvětlit mi, jaký jsem neinformovaný debil, tak budeš určitě při svém vzdělání vědět, kde mě hledat a kontaktovat – preferuji e-mail, Hangouts, Whatsap a Skype v sestupném pořadí. Na Facebooku to raději nezkoušej, tam mám svých fejkových profilů od fanoušků příliš mnoho, to by jsi mohl minout.

gandik

gandik

15.5.2015 22:49

jasny, v zivote preci neni nikdy nic zadarmo ze? :]

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

16.5.2015 10:00

NESUBSCRIBER: Jak už jsem zde několikrát psal, bydlím nedaleko hranic s Německem, kde mimochodem jezdím na nákupy tak, abych nepodporoval českou Ekonomiku. Konkrétní jsem však nikdy nebyl, pracuji v Praze (jsem tam 3x do týdne) a 2x do měsíce jsem v Ostravě, třeba jako teď shodou okolností celý týden. Na jiných fórech jsem našel pár duší, se kterými jsem se nakonec sešel a byl z toho super den (nic homo, žádné rvačky … :). Za příklad mohu uvést BMW klub, kde bylo od pohledu taky víc než dost zvláštních lidí, ale narozdíl od místních dětí s čerstvou maturitou a čínskými hračkami měli rozum a neměli potřebu hatovat, ale diskutovat. ps: Ani jednoho z tvých uvedených klientů v závěru nevyužívám a Facebook mám jen z pracovních důvodů, kde mám navíc přezdívku. Jinak jsem samozřejmě veřejně pouze a jen na LinkedIn, ale jméno zde samozřejmě uvádět nebudu.

Tomas

Tomas

16.5.2015 16:01

@FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT: Jak můžeš být tak krutý, chceš aby se česká ekonomika zkroutila? Okamžitě začni nakupovat u nás!!! …… jak může bejt někdo tak tupej …..

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

16.5.2015 17:31

Tomas: Já dávám české ekonomice čistě na daních z přijmu tolik, že to na sociálních dávkách pokryje měsíčně kolem 8-10 nezaměstnaných … co víc po mě chcete, to opravdu netuším.

RSS (komentáře k článku)