Pařba na víkend – tipy na Android hry 207 – sympatické RPG, zombies a horor

parba hlavni

Jako první si dnes představíme kopii hry Crossing Road, ovšem se zbraněmi a zombies. Následovat bude parádní RPG s retro grafikou – Pixel Heroes. Třetím tipem je hra Dark Echo, ve které se budete řídit vizualizovaným zvukem. Předposledním tipem bude vybíjená Grudgeball v podání postaviček z televize Cartoon Network a na závěr jsme pro vás vybrali třetí díl hororové hry Five Nights at Freddy’s 3. To vše ve dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry 207.

Crossing Dead

Vzpomínáte si na hru Crossy Road, kterou jsme vám ukazovali v Pařbě na víkend s číslem 199? Crossing Dead je hra obdobného typu, ovšem se zombies v hlavní roli. Místo kostkovaného kuřete budete ovládat posledního přeživšího zombie apokalypsy. Úkol přitom zůstává stejný, jako v originálním podání – dostat se co nejdále. Novinkou této alternativy je možnost využít zbraně. Při cestě kupředu můžete ze země zvedat samopal, bazuku, ale klidně i motorovou pilu. Všechny zbraně lze používat tak dlouho, než vám dojdou náboje. Při zvednutí zbraně se vám na pravé straně displeje objeví virtuální tlačítka pro určení směru střelby. Hře Crossing Dead rovněž nechybí nejrůznější in-game ocenění, skiny hlavního hrdiny a systém vylepšování zbraní.

The Crossing Dead: Crossy Zombie Apocalypse Road
The Crossing Dead: Crossy Zombie Apocalypse Road

Pixel Heroes

Tajemná skupina, která si říká Synové úsvitu, se v této hře bude snažit probudit bájnou bestii. Vy se jim v tom samozřejmě budete snažit zabránit. Jedná se o velmi zdařilé RPG s nenáročným grafickým zpracováním. Na počátku hry se objevíte v hospodě, kde najmete 3členný tým, s nímž se poté vydáte zachránit svět. Čeká na vás nespočet questů, soubojů s protivníky a spousta dalšího dobrodružství. Za vyhrané souboje s nepřáteli získáváte zkušenosti, jež poté vkládáte do atribut vašich hrdinů. Každá z postav disponuje unikátními vlastnostmi a schopnostmi. Pokud překousnete poněkud “přepálenou” cenu – 199 Kč, určitě tuto hru vyzkoušejte, stojí za to.

Pixel Heroes: Byte & Magic
Pixel Heroes: Byte & Magic

Dark Echo

Dark Echo je velmi originální hra, v níž budete využívat vizualizovaný zvuk. V každém kole se musíte dostat do cílového bodu, přičemž je zapotřebí se řídit zvukovými vlnami odrážejících se od zdí. Odražená vizualizace zvuku vás dokáže navést správným směrem k cíli. Aby toho nebylo málo, v pozdějších levelech vás začnou dohánět další kroky představující záhadné pronásledovatele. Ti vás samozřejmě nesmí dostihnout. Dosavadní hodnocení uživatelů z Google Play a několika herních magazínů mluví jasně – tato hra se povedla.

Dark Echo
Dark Echo

Grudgeball

Grudgeball je futuristická vybíjená s postavičkami z Cartoon Network v hlavní roli. Hra nabízí velmi povedený systém zápasů. Mezi jednotlivými postavičkami si můžete nahrávat, čímž nabíjíte jejich speciální síly. Doba, po kterou si lze nahrávat je samozřejmě omezená, proto si musíte dávat pozor na to, aby vám míč nebyl odebrán. Tažením prstu směrem od postavičky držící míč začnete “vybíjet”. Pokud se protivník nestihne včas krýt, dostává zásah. Krytí provedete tak, že stisknete displej (kdekoliv) těsně předtím, než se k vám míč dostane. Při vybíjení protihráčů můžete sbírat nejrůznější powerupy, které dokáží míč zrychlit, zapálit apod. Když se vaši hrdinové dostatečně nabijí, můžete s nimi využívat jejich speciální schopnosti s devastujícími účinky vůči protivníkům.

Grudgeball - Regular Show
Grudgeball - Regular Show

Five Nights at Freddy’s 3

Vývojář Scott Cawnthon před pár dny vydal hru Five Nights At Freddy’s 3, tedy třetí díl jeho hororové série, který původně vyšel i pro PC. Ve hře se zhostíte nočního hlídače pizzerie Freddy Fazbear’s Pizza, jehož úkolem je přežít útoky zabijáckých robotů. Na starost máte kamerový systém, díky němuž máte přehled o tom, co se v jednotlivých místnostech komplexu děje. V novém díle, na rozdíl od těch předchozích, musíte rovněž dohlížet na ventilační šachty. Abyste přežili, je zapotřebí získat absolutní přehled o příchozích robotech a podle toho jednat.

Five Nights at Freddy's 3 Demo
Five Nights at Freddy's 3 Demo

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry 207

Pařba na víkend - tipy na Android hry 207

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (12)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek