Alcatel 1T je nový ultra levný tablet. Potěší Android Go a pouzdro s klávesnicí

alcatel 1t tablet s klavesnici

Na českém trhu se objevil nový ultra levný tablet Alcatel 1T, který zaujme Androidem Go, který je určen pro nenáročná zařízení. Přímo k tabletu je k dispozici i pouzdro s integrovanou klávesnicí.

Alcatel 1T je 10 palců velký tablet s Androidem GO

Novinka je vybavena velkým 10,1“ IPS displejem s HD rozlišením, o výkon se stará čipset Mediatek MT8321, který doplňuje 1GB paměť RAM a 16GB vnitřní paměť. Podporují se ale i paměťové karty microSD. Po výkonnostní stránce se to možná zdá na první pohled málo, nicméně jak už jsme psali, funguje na systému Android Go, který je speciálně určen pro použití s méně výkonnými telefony či tablety. Operační systém Android 8.1 Oreo Go Edition optimalizovaný tak, aby i cenově dostupná zařízení fungovala plynule a efektivně.

Tablet obsahuje baterii s kapacitou 4000 mAh, která podle slov výrobce postačí pro celodenní běžný provoz. Dále má fotoaparáty s 2 MPx, které spíše slouží jako poslední záchrana, tablet splňuje stupeň krytí IP52, takže odolá stříkající vodě. K dispozici je i s pouzdrem s integrovanou bluetooth klávesnicí. Pouzdro zařízení chrání před prachem, poškrábáním nebo pády. Zároveň však může sloužit i jako praktický stojánek.

alcatel klavesnice tablet 1t

Alcatel 1T 10 se v Česku a na Slovensku prodává buď jako samostatný tablet za cenu 2790 Kč, resp. 109,99 euro s DPH, nebo v kombinaci s klávesnicí a magnetickým pouzdrem za 3290 Kč, resp. 129,99 euro včetně DPH.

Jak se vám líbí tento tablet pro nenáročné uživatele?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)