5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #196: Tiskárna do kapsy, DEX stanice a další

Tipy z Číny tiskárna do kapsy

Tiskárna do kapsy, stanice Samsung DEX, nabíječka s displejem a další. Vítáme vás u dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Tiskárna do kapsy PeriPage

Přestože se snažíme tisk co nejvíce minimalizovat (hlavně ve firemní sféře), čas od času si něco vytiskne každý z nás. Ať už to jsou důležité dokumenty nebo zkrátka nějaká věc, kterou se vyplatí mít na papíře. Co místo tradičního přístroje pořídit kompaktní, který lze nosit všude s sebou? Tato tiskárna do kapsy vám umožní tisk nejen z počítače, ale díky Bluetooth technologii i přímo z mobilního telefonu. Snadno tak vytisknete nějaké štítky, rychlé zprávy, poznámky, jmenovky a další.

Tiskárna do kapsy – vlastnosti

 • rozlišení: 203 DPI
 • Micro USB
 • Bluetooth konektivita
 • kompatibilní s papírovými kotoučky 57/30
tiskárna do kapsy

Cena: 1 131 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 2 tipy)

2) Nabíječka s 8 výstupy a displejem

Jestliže doma vlastníte více chytrých zařízení, hodí se vám nabíječka s více výstupy. Co třeba rovnou taková, která nabídne až 8 výstupů? Tento kousek disponuje navíc i displejem, který zobrazí aktuální napětí a proud u daného výstupu při nabíjení. Disponuje i USB-C výstupem až s proudem 3A a jedním USB s podporou rychlonabíjení QC 3.0. Nabíječka je schopna dodat maximálně 40 W a proud 8 A pro všechny výstupy.

nabíječka s displejem

Cena: 714 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 2 tipů)

3) Pouzdro pro nabíječku / powerbanku

Nabíječku na notebook, telefon nebo třeba powerbanku nosí v batohu či kabelce spousta z nás. Co si pořídit stylové pouzdro, díky kterému bude nabíječka dobře ochráněna a navíc k ní můžeme přidat i další příslušenství jako třeba kabel? Cena i výběr z mnoha barev tvoří lákavou nabídku.

pouzdro nabíječka

Cena: 99 Kč (Aliexpress)

4) USB-C kabel pro hráče

Mobilní hry jsou jedním z největších žroutů energie z baterie smartphonu. Často je tak nutné při delším hraní připojit telefon ke zdroji energie. Co ale když připojený kabel brání v pohodlném hraní a držení v ruce? Vyzkoušet můžete tento speciální USB-C kabel s úzkým konektorem a přísavkou, která pomůže kabel vyvést ve správných místech.

kabel pro hráče

Cena: 178 Kč (TinyDeal)

5) DEX dokovací stanice

Mobilní telefon Samsung Galaxy S8 přinesl na svět koncept DEX, který dokáže přeměnit telefon na počítač díky speciální dokovací stanici. Tuto funkci dnes podporují vlajkové modely společnosti jako Galaxy S10, dokovací stanici je však stále nutné dokoupit zvlášť. A v případě té originální od Samsungu se nejedná o levnou záležitost. Existuje levnější řešení? Na čínském trhu hned několik. Jednou variantou zakončíme i dnešní seriál.

Tato stanice obsahuje USB-C konektivitu pro připojení k telefonu a stejně tak USB-C napájení, HDMI výstup a dvojici USB-A pro připojení dalších periferií. Kromě Samsung telefonů lze použít tuto stanici i například pro telefony Huawei a další přístroje (notebooky s USB-C, nové Macbooky apod.).

dex stanice

Cena: 495 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 205. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Miniaturní kamera nebo třeba Bluetooth klávesnice?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)