5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #193: Nano držák, stojánek a další

nano držák

Nano držák, adaptér pro bezdrátové nabíjení, stojánek a další. Vítáme vás u pokračování seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každé středeční dopoledne.

1) Nano držák

Hledáte způsob, jak připevnit mobilní telefon třeba na stěnu či palubní desku automobilu? Zkusit můžete tento nano držák, který pevně drží nejen mobilní telefon a přitom jej můžete použít opakovaně. Nano držák stačí omýt a po zaschnutí může fungovat opět delší dobu, než dojde k jeho znečištění a snížení přilnavosti. Tento nano držák je k dispozici v několika provedení.

nano držák

Cena: od 38 Kč (Aliexpress)

2) Adaptér pro bezdrátové nabíjení

V dnešní době se bezdrátové nabíjení dostává do stále více mobilních zařízení a uživatelé tak stále častěji kupují bezdrátové nabíječky. Co dělat, pokud doma vlastníte jedno zařízení s podporou bezdrátového nabíjení a druhé nikoliv? Řešením je tento adaptér, který lze šikovně schovat například pod kryt telefonu. Následně lze i telefon bez podpory nabíjet bezdrátově a můžete používat stejné příslušenství.

adaptér pro bezdrátové nabíjení

Cena: od 58 Kč (eBay)

3) NiMH baterie do USB

Články AA, tedy lidově “tužkovky”, jsou stále hojně využívány především v domácnosti. Dobíjecí články nejsou žádnou novinkou, občas však není snadné takové články dobíjet, protože je zapotřebí speciální nabíječka. Co si ale pořídit AA články, které je možné dobíjet přímo z USB? A to dokonce bez nutnosti jakékoliv redukce.

NiMH baterie do USB

Cena: 202 Kč (TinyDeal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 7 tipů)

4) Kovový stojánek na telefon

Stylových stojánků není nikdy dost. V tomto seriálu jsme si přestavili jak nejlevnější plastové stojánky, tak i dražší kovové verze. Z druhé skupiny je rovněž dnešní tip. Ten představuje kovový stojánek pro mobilní telefony nebo tablety. Díky tomu bude váš přístroj vždy na očích a zároveň po ruce.

kovový stojánek

Cena: 225 Kč (Aliexpress)

5) Organizér kabelu od sluchátek

Současným trendem jsou sice bezdrátová sluchátka, těmi však není zdaleka vybaven každý. Pokud vlastníte klasická drátová sluchátka, občas můžete narazit na nepříjemný fakt, že se v kapse zamotávají. Co si pomoci tímto jednoduchým organizérem?

organizér kabelů

 

Cena: 29 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 194. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)