5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #191: Páska na kabely, powerbanka a další

paska na kabely-tipy z ciny

Páska na kabely, powerbanka Baseus, šikovné pouzdro a další. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který startuje každé středeční dopoledne.

1) Páska na kabely

Různé organizéry kabeláže jsou velice oblíbené a zároveň v čínských obchodech levné. Dnes si představíme podobného pomocníka. Tím je páska na kabely, která vám pomůže kabely organizovat. Tato páska na kabely na sobě obsahuje suchý zip, díky čemuž lze kabely snadno zajistit. Díky zipu po celé délce je možné pásku stříhat. Na výběr je z několika délek.

páska na kabely

Cena:  od 29 Kč (Aliexpress)

1) Baseus powerbanka 10 000 mAh

V minulém díle jsme si připravili tip na powerbanku Basues s kapacitou 20 000 mAh. Dnes si představíme další kousek od stejného výrobce, který nabídne stále dostatečnou kapacitu 10 000 mAh, k tomu duální výstup, podporu rychlonabíjení QC 3.0, možnost nabíjet powerbanku MicroUSB i USB-C a k tomu i číselné znázornění kapacity.

Baseus powerbanka – vlastnosti

 • kapacita: 10 000 mAh;
 • konektory: 2x USB-A, vstup MicroUSB, USB-C
 • podpora rychlonabíjení QC3.0, ukazatel kapacity.
baseus powerbanka 10000 mAh

Cena: 558 Kč (GearBest)

3) Šikovné pouzdro pro elektroniku

Nosíte s sebou spoustu elektroniky do práce, na výlety nebo třeba na dovolenou? Pak by se vám mohlo hodit šikovné pouzdro, do kterého přehledně svou elektroniku i příslušenství vměstnáte. Kabely, nabíječky, telefon, sluchátka a spoustu dalšího. Vše bezpečně a hlavně přehledně uschováno.

pouzdro na elektroniku

Cena: 357 Kč (Aliexpress)

4) OTG redukce s MicroUSB i USB-C

OTG redukce se dnes hodí – téměř každý telefon dnes OTG podporuje a můžete díky tomu připojit k telefonu například flash disk, klávesnici, myš a další. Pokud doma vlastníte telefony s MicroUSB i USB-C konektorem, většinou potřebujete dvě odlišné redukce. Dnešním tipem ale můžete zabít dvě mouchy jednou ranou – tato OTG redukce totiž podporuje oba konektory.

OTG redukce

 

Cena: 78 Kč (Aliexpress)

5) Bezdrátový zvukový přijímač s RCA

Podobným tipem jsme končili i předchozí díl. Bezdrátový Bluetooth přijímač se hodí v případě, že máte doma kvalitní sluchátka či reproduktory, ale nedisponují bezdrátovou konektiviou. Místo nákupu nové soustavy můžete použít tento přijímač, který se drátově propojí s reproduktory a pomocí Bluetooth technologie pak bezdrátově s telefonem, PC apod. Kromě 3,5mm jack konektoru je možné připojit reproduktory i skrze dvojici RCA.

bezdrátový přijímač

 

Cena: 850 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na Vánoční speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 194. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Páska na kabely, powerbanka?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)