5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #189: Dveřní kamera, šikovné pouzdro a další

dveřní kamera

Dveřní kamera, šikovné pouzdro, herní ovladač a ještě něco navíc. Další týden, další středeční ráno a my vás vítáme u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Dveřní kamera

Zvonkem u vstupních dveří je dnes vybavena téměř každá domácnost. Pokud bydlíte v rodinném domě a často máte návštěvy, můžete si vstup do domu vybavit tímto chytrým doplňkem. Dveřní kamera slouží jako zvonek a IP kamera v jednom. Rázem tak jednoduše můžete zjistit, kdo je u dveří, a dokonce s ním i komunikovat. Dveřní kamera totiž disponuje FullHD kamerou, reproduktorem i mikrofonem. Na příchozího hosta vás upozorní mobilní aplikace.

Dveřní kamera – vlastnosti

 • video: FullHD, F2.4, 166°,
 • výdrž: okolo 8 měsíců (2x 18650 článek),
 • konektivita: Wi-Fi,
 • úložiště: MicroSD,
 • konstrukce: odolná dešti.
Dveřní kamera

Cena: 1 052 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 4 tipy)

2) Herní ovladač, powerbanka s bezdrátovým nabíjením

Hráči mobilních her ocení hned dvě věci – praktické uchopení telefonu při hraní a dodatečnou porci energie, protože hry jsou velmi náročné na výkon a baterii. Obojí může dodat náš druhý tip, který v sobě spojuje šikovnou konstrukci pro pohodlnější držení telefonu při hraní a powerbanku s bezdrátovým nabíjením. Kapacita baterie činí 2000 mAh, ovladač je navíc vybaven i chlazením telefonu.

herní ovladač

Cena: 357 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 2 tipy)

3) Pouzdro na elektroniku

Stejně jako v předešlém díle si i dnes představíme šikovné pouzdro na elektroniku a příslušenství. Pokud s sebou často nosíte všelijaké kabely, redukce, nabíječky, powerbanky či dokonce tablet, tento tip je pro vás. Jak si vše vměstnat na jedno místo, pohodlně přenášet a mít v tom pořádek? Toto jednoduché pouzdro poslouží skvěle.

šikovné pouzdro na elektroniku

Cena: 338 Kč (GearBest)

4) Bezdrátový ovladač s touchpadem

Hledáte způsob, jak ovládat svůj počítač nebo třeba multimediální PC z pohodlí gauče? Výborným řešením je bezdrátový ovladač, který zastoupí nejen pohyby myší, ale je možné i plnohodnotně zadávat text (například pro vyhledávání na webu apod.). Tento ovladač je kromě klávesnice vybaven tedy i touchpadem a dokonce laserovým ukazovátkem, což se může hodit při pracovních prezentacích. Připojení probíhá přes USB dongle a následně bezdrátovým přenosem.

bezdrátový ovladač

Cena: 274 Kč (GearBest)

– zaslal Jaroslav Urban (celkově 2 tipy)

5) USB-C čtečka karet a rozšíření portů

Společnost Apple rozšířila trend, kdy jsou notebooky vybaveny třeba jen dvěma USB-C konektory. Mohou nastat situace, kdy pak není možné připojit například běžný flash disk s USB-A konektorem nebo zkrátka počet USB dojde. Řešením je proto tato redukce, která nejen přidá další konektory USB včetně standardu USB-A, ale umožní také “připojit” k notebooku paměťové karty. Potěší standard USB 3.1.

čtečka paměťových karet Macbook

 

Cena: 516 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na Vánoční speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 194. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Dveřní kamera nebo šikovné pouzdro?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)