5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #187: Bezdrátová nabíječka s chlazením a další

bezdrátová nabíječka s chlazením

Bezdrátová nabíječka s chlazením, MP4 přehrávač, Bluetooth gamepad a další. Máme tu první novoroční díl seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Bezdrátová nabíječka s chlazením

Bezdrátové nabíjení je stále oblíbenější a oblíbenější. I proto pokud má váš telefon podporu této funkce, se hodí pořídit si bezdrátovou nabíječku. Těch je na trhu velká spousta, dnes na nás čeká bezdrátová nabíječka s chlazením. Díky tomu je při chlazení docíleno i nižší teploty telefonu, což se rozhodně hodí. Bezdrátová nabíječka s chlazením poslouží zároveň i jako šikovný stojánek.

bezdrátová nabíječka s chlazením

Cena: 790 Kč (TinyDeal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

2) MP4 přehrávač s Bluetooth

K poslechu hudby se dnes velice často používá přímo mobilní telefon. Ten však zpravidla nenabídne pro náročné posluchače dostatečnou kvalitu přehrávání a samozřejmě poslech hudby čerpá baterii smartphonu. Proto stále funkčním řešením je použití externího přehrávače. Dnešní tip spokojeně používá jeden z našich čtenářů. Zaujme podporou nejznámějších formátů včetně bezztrátového FLACu, podpory paměťových karet i Bluetooth technologie pro připojení bezdrátových sluchátek.

MP4 přehrávač – vlastnosti

 • displej: 1,8″, rozlišení 128 x 160px
 • formáty: MP3 / APE / AAC / FLAC / OGG / WMA
 • podpora MicroSD, Bluetooth, FM rádia
 • výdrž přehrávání hudby: 20-80 hodin
MP4 přehrávač

Cena: od 478 Kč (Aliexpress)

– zaslal Kovacs Miroslav (celkově 1 tip)

3) Bezdrátová klávesnice

Mobilní telefony dnes dokážou v mnoha případech nahradit počítač a lze s nimi vyřizovat spousta pracovních záležitostí – hlavně emailové komunikace. Problémem však může být psaní dlouhých textů, které není skrze dotykový displej tak pohodlné. Řešením ale může být externí klávesnice, která se pohodlně vejde do batohu a lze ji bezdrátově skrze Bluetooth připojit. Tento model nabídne plnohodnotnou klávesnici, kompaktní rozměry a výdrž až 80 hodin nepřetržitého psaní.

Bluetooth klávesnice

Cena: 464 Kč (GearBest)

4) Stojánek na tablet

Vlastníte-li tablet, jistě jste narazili na chvíle, kdy by se vám hodil nějaký stojánek. Často chce totiž člověk sledovat obsah displeje pohodlně i bez držení tabletu v ruce – například při sledování filmů. Tento jednoduchý a levný stojánek vám s tím pomůže, dá se navíc nastavit do libovolného úhlu a při složení je velmi kompaktní.

stojánek na tablet

Cena: 88 Kč (GearBest)

5) Bluetooth gamepad

Posledním tipem dnešního dílu potěšíme hlavně hráče mobilních her. Máme tu totiž tip na levný Bluetooth gamepad pro mobilní telefony. Ten obsahuje dva analogové ovladače a další sérii tlačítek typickou pro herní ovladač z konzolí. Díky baterii je pak připraven až na 20 hodin hraní na jedno nabíjení. Držák pomůže uchytit telefon přímo ke gamepadu a vytvořit si tak herní konzoli na cesty.

Bluetooth gamepad

 

Cena: 526 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na Vánoční speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 194. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Bezdrátová nabíječka s chlazením nebo třeba MP4 přehrávač?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)