5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #184: Ambilight podsvícení, USB HUB a další

ambilight podsvícení tipy z číny

Ambilight podsvícení k monitoru, USB HUB, nabíječka do auta a další vychytávky. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů s číslem 184.

1) Ambilight podsvícení pro LCD monitor

Televizi s Androidem a podporou funkce Ambilight jsme testovali přímo u nás na portálu. Chcete si podobnou funkci, tedy LED podsvícení za monitorem, užít i vy? Stačí si zakoupit tuto sadu, která přinese originální zážitek při sledování filmů na PC. Díky speciálnímu softwaru se LED podsvícení přizpůsobí aktuální scéně a vytvoří nevšední pozadí za monitorem.

Ambilight podsvícení – vlastnosti

 • 30/60 LED SMD5050
 • podpora: Windows, MacOS, Linux, Raspberry, Android
 • napájení 230 V + USB controller
ambilight podsvícení

Cena: 411 Kč (Aliexpress)

– zaslal freferg (celkově 3 tipy)

2) Prezentér s funkcí Air Mouse

Často ve firmě prezentujete nebo se dokonce živíte jako lektor či speaker? Hodit se vám jistě bude prezentér. Tento kousek nabídne nejen klasické funkce, ale i funkci Air Mouse pro ovládání kurzoru nebo laserové ukazovátko ve dvou barvách.

Prezentér – vlastnosti

 • rozměry: 120 x 30 x11 mm,
 • podpora: MacOS, Windows, Linux, Android,
 • baterie: 300 mAh,
 • funkce air mouse
prezentér s funkcí air mouse

Cena: 440 Kč (Aliexpress)

– zaslal freferg (celkově 3 tipy)

3) Nabíječka do auta Baseus

Hledáte způsob, jak snadno a rychle nabíjet své zařízení v automobilu? Řešením je nabíječka do auta od společnosti Baseus. Ta sází na kompaktní rozměry, nízkou cenu a hlavně pak podporu rychlonabíjení. Díky tomu můžete nabíjet své mobilní zařízení stejně rychle jako z klasické rychlonabíječky do zásuvky.

baseus nabíječka do auta

Cena: 178 Kč (Aliexpress)

– zaslal freferg (celkově 3 tipy)

4) Převodník analogu do digitálu

Dnes už je běžným výstupem digitální signál, ale často se ještě můžeme setkat se zařízeními, která disponují analogovým výstupem. Co s tím, pokud už máme jen monitor s digitálním vstupem (HDMI apod.)? Možností je použít aktivní převodník, který analogový signál převede do jedniček a nul. Tento převodník podporuje až FullHD rozlišení.

AV převodník

Cena: 534 Kč (GearBest)

5) Stylový USB HUB

Jak rozšířit USB porty počítače? Možností je více a tím nejčastějším je klasický USB HUB. Tento kousek nabídne standard USB 3.1 Gen1 a čtveřici USB konektorů. Lákavá může být nejen cena, ale i netradiční provedení.

USB HUB

Cena: 319 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na Vánoční speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


Poznámka

Využijte prosím výjimečně pro zaslání tipů komentáře pod článkem. Děkujeme za pochopení.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 184. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Ambilight podsvícení nebo třeba USB HUB?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)