5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #182: Baseus USB-C kabel, NFC prsten a další

Baseus USB-C kabel

Baseus USB-C kabel, NFC prsten, levný dron a ještě něco navíc. To pro vás dnes máme ve 182. díle seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Baseus USB-C kabel

Nabíjecí kabely jsou stále potřeba a hodí se jich mít vícero. Levná řešení z Číny ale ne vždy dokážou využít potenciál rychlonabíječek, a tak je potřeba volit kvalitnější kousky. Jeden z nich pro vás dnes máme. Baseus USB-C kabel zvládne přenést proud až o velikosti 3 A, navíc dokáže i barevnou LED oznámit, zda probíhá rychlonabíjení nebo jen “klasické” nabíjení.

Baseus USB-C kabel – vlastnosti

 • maximální proud 3 A
 • délka 100 cm
 • 3 barevná provedení
 • LED označující rychlost nabíjení a dokončení nabíjení
Baseus USB-C kabel

Cena: 180 Kč (Aliexpress)

2) MiniPC s Windows

Plánujete si doma vytvořit multimediální centrum, ale nechcete utratit příliš mnoho peněz? Je u vás podmínkou systém Windows? Pak máme řešení v podobě počítače AK3V. Ten disponuje čipem Intel Core Apollo J3455, je vybaven až 6 GB RAM a 64GB vnitřním úložištěm, podporuje duální WiFi, RJ45 port, Bluetooth, paměťové karty i USB 3.0. Přítomen je pak systém Windows 10.

AK3V Intel Core Apollo J3455 Mini PC – vlastnosti

 • OS: Windows 10
 • CPU: Intel Celeron J3455
 • RAM: 4/6 GB RAM
 • úložiště: 32/64 GB (+MicroSD slot)
 • RJ45 konektor, HDMI, Wi-Fi (2,4 / 5 GHz), Bluetooth 4.1, RJ45, podpora 4K videa
AK3V mini PC

Cena: 3 810 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 11 tipů)

3) NFC Prsten

Technologie NFC je v telefonech již dlouhou dobu a rozmáhá se v posledních letech stále více a více i díky možnosti plateb telefonem. Co ale přinést NFC přímo na svůj prst díky chytrému prstenu? Ten v sobě obsahuje NFC čip a je možné do něj vkládat informace (například vizitku) nebo díky němu spouštět nějaká pravidla (přiložíte prst k telefonu a ten spustí nějakou aplikaci apod.). Cena je velice přívětivá a je možnost si jej objednat ve velikosti 8 a 9. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

NFC prsten

Cena: 65 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 9 tipů)

4) Dron MJX B2SE

Drony jsou dnes běžně dostupné a každý si může zakoupit miniaturní stroje za pár stovek nebo i profesionální drony za desítky nebo stovky tisíc korun. Co když si ale chcete užít zábavu při letu, nahrávat video, sledovat živý obraz na telefonu a přesto neutratit příliš peněz? Řešením je třeba dron s označením MJX B2SE. Ten dokáže nahrávat video ve Full HD rozlišení a zároveň jej přenášet živě do mobilního telefonu, disponuje GPS a na jedno nabití vydrží až 16 minut letu.

dron MJX B2SE

Cena: 3 810 Kč (GearBest)

5) GPS tracker TK206 do OBDII

Chcete mít přehled, kde se pohybuje váš automobil, když jej půjčíte? Nebo kdyby vám jej nedej bože někdo ukradl? Řešením je GPS tracker do OBDII zásuvky automobilu. Dá se předpokládat, že rafinovanější zloděj by si zařízení ihned všiml, takže se hodí spíše pro první případ. Člověk ale nikdy neví. Lze nastavit upozornění na překročení oblasti nebo třeba rychlostního limitu.

OBDII GPS tracker

Cena: 594 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na Vánoční speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


Poznámka

Využijete prosím výjimečně pro zaslání tipů komentáře pod článkem. Děkujeme za pochopení.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 184. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Baseus USB-C kabel nebo třeba dron?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)