5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #180: Levný gamepad, nehet s NFC a další

levny gamepad-tipy z ciny

Levný gamepad pro hráče, nehet s NFC čipem, stylový držák pro tablet a další. Po týdnu vás vítáme u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Levný gamepad

Hráčů na mobilních telefonech přibývá a hry na smartphonech budou hrát prim i v příštích letech. Skvělou pomůckou pro hráče může být tento levný gamepad, který přinese vyšší luxus a pohodlí při hraní her. Nejedná se přitom o samostatné zařízení, ale spíše o konstrukci, kdo které se vloží samotný telefon a která zpříjemní držení telefonu při hraní. Levný gamepad disponuje i tlačítky, která se postarají o stisk dotykového displeje a připomínají tlačítka ze skutečného gamepadu.

Levný gamepad

Cena: 191 Kč (Aliexpress)

2) Powerbanka a nabíječka do zásuvky v jednom

Powerbank je dnes na trhu obrovská spousta a není snadné v tomto ohledu vymyslet něco originálního. Dnes si ale ukážeme trochu netradiční powerbanku, která se strčí rovnou do zásuvky a slouží v první řadě jako nabíječka. Po vyjmutí ji ale můžete používat i pro dobíjení telefonu na cestách, k čemuž poslouží kapacita 5000 mAh.

Rock powerbanka – vlastnosti

 • kapacita: 5000 mAh / 3,6 V
 • porty: 2 USB-A + USB-C
 • výstup nabíječky: 5 V/2 A
 • výstup powerbanky: 5 V/3 A

 

Rock powerbanka a nabíječka

Cena: 509 Kč (Aliexpress)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 7 tipů)

3) Dřevěný stojánek pro tablet

Máte doma tablet (iPad) a ocenili byste možnost sledovat filmy z pohodlí gauče, aniž byste museli tablet držet v rukách? Řešením je použít nějaký držák nebo stojánek. Dnes si ukážeme dřevěný stojánek, který je speciálně určen pro tablety. Ten nejen stylově vypadá, ale bude i dobrým pomocníkem.

dřevěný stojánek pro tablet

 

Cena: 421 Kč (GearBest)

4) Nabíječka telefonu + hrnku

Bezdrátové nabíjení se bude nejspíše do budoucna stále více rozšiřovat a přímo se tak vybízí použít nabíječky i k jiným činnostem než jen k doplňování energie telefonům. Xiaomi přichází se zajímavým řešením, které v sobě spojuje ohřívání teplých nápojů a bezdrátovou nabíječku pro telefony. V balení naleznete speciální hrnek, ve kterém dokáže nabíječka ohřát tekutinu až na 55°C. Zabijete tedy dvě mouchy jednou ranou a nemusíte již pro ohřev čaje nebo kávy opouštět nutně kancelář.

nabíječka telefonu i kávy

Cena: 902 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 7 tipů)

5) Nehet s NFC

Poslední tip je určen pro ženy, ale nám poslouží hlavně jako demonstrace toho, co vše je dnes možné v Číně zakoupit. V prvních dílech našeho seriálu jsme si ukázali prsteny, které v sobě měly NFC čip. Díky tomu bylo možné snadno předávat své kontakty, nebo třeba ovládat další zařízení. Podobnou věc se podařilo vměstnat i do umělého nehtu. Přesněji řečeno model N2M umožňuje nahrát do čipublibovolnou identifikační kartu (kartu pro nákupy, parkování, věrnostní kartičky apod.), model N2F pak umožní do NFC čipu ukládat své informace (vizitku apod.).

JAKCOM N2 Smart Nail

JAKCOM N2 Smart Nail

Cena: 162 Kč (Aliexpress)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 7 tipů)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 184. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)