5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #177: Xiaomi ZMI powerbanka, stylová nabíječka a další

ZMI powerbanka-tipy z ciny

Xiaomi ZMI powerbanka, bezdrátový ovladač, stylová bezdrátová nabíječka a další. Je tu další týden a s ním i pokračování našeho seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Xiaomi ZMI powerbanka 20 000 mAh

Potřebujete powerbanku s vysokou kapacitou? Co takhle Xiaomi ZMI powerbanka 20 000 mAh? Zaujme nízkou cenou, vysokou kapacitou, dvojicí USB výstupů i podporou rychlého nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0. Na svém plastovém těle navíc ukrývá displej, který prozradí aktuální kapacitu.

Xiaomi ZMI powerbanka 20 000 mAh – vlastnosti:

 • kapacita: 20 000 mAh,
 • podpora Qualcomm Quick Charge 3.0,
 • rozměry: 149,3 x 70 x 25 mm,
 • hmotnost: 366 gramů.
Xiaomi ZMI powerbanka 20 000 mAh

Cena: 716 Kč (Aliexpress)

2) Airmouse a QWERTY klávesnice

Ocenili byste dálkový ovladač ke svému Android PC nebo třeba notebooku, na kterém běží filmy? Chcete jej ovládat z pohodlí křesla či gauče? Řešením je multifunkční ovladač, který disponuje akcelerometrem a je tedy možné zařízení ovládat i pohybem ovladače, ale také sadu šikovných tlačítek nebo QWERTY klávesnici na druhé straně. Ovladač je možné dobíjet přes MicroUSB.

airmouse a ovladač s QWERTY klávesnicí

Cena: 359 Kč (TomTop)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 6 tipů)

3) HDMI dongle s podporou 5 GHz

Stále nejpoužívanějším způsobem, jak přenášet obraz z telefonu či notebooku do většího monitoru (televize), je HDMI kabel. Jde to ale i bezdrátově, jak ukazuje náš třetí tip. Tento HDMI dongle nabídne podporu i 5GHz sítě pro rychlejší přenos dat a plynulejší přehrávání. Podporovány jsou standardy Miracast, Apple AirPlay či DLNA.

HDMI dongle

 

Cena: 568 Kč (TomTop)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 6 tipů)

4) Držák tabletu na stůl

Přestože prodeje tabletů klesají, jistě se najde spousta uživatelů těchto zařízení s Androidem nebo i třeba konkurenčních iPadů. Abyste mohli sledovat například videa nebo ovládat tablet pohodlněji, může se hodit tento držák. Ten zaujme kovovou konstrukcí nebo možností složení pro jednodušší přenášení. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

stojanek pro tablet-nakupy v cine

Cena: 270 Kč (GearBest)

5) Stylová bezdrátová nabíječka Baseus

Bezdrátové nabíjení zažívá znovuoživení a o takové nabíječky je tak stále větší zájem. Společnost Baseus nabízí hned několik řešení v tomto segmentu. Dnes si ukážeme nabíječku, která sází hlavně na originální design. Skrze průsvitnou část je totiž vidět do útrob nabíječky, což vypadá velice netradičně.

bezdrátová QI nabíječka Baseus

Cena: 261 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 184. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)