5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #174: Xiaomi handsfree, držák za krk a další

Xiaomi handsfree-tipy z ciny 174

Po týdnu jsme zpět a dnes na vás čeká Xiaomi handsfree, nabíječka do auta, držák za krk nebo třeba HDMI přepínač. Vítejte u 174. dílu našeho seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Xiaomi handsfree mini

Společnost Xiaomi již před nějakou dobou bezdrátové handsfree představila. Nyní má ovšem společnost nástupce. Nový model Xiaomi handsfree se pyšní především kompaktními rozměry, díky čemuž je pohodlné nosit handsfree nejen na cestách, ale i třeba při řízení. Bezdrátovou technologií Bluetooth se spojí k libovolnému smartphonu a na jedno nabití vydrží až 60 hodin v pohotovosti. Délka hovoru na jedno nabití pak činí 3 hodiny.

Xiaomi handsfree mini – vlastnosti

 • hmotnost: 12 g,
 • výdrž: 60 hodin (standby), 3 hodiny hovoru,
 • Bluetooth.

 

Xiaomi handsfree mini-nakupy v cine

Cena: 449 Kč (GeekBuying)

2) Nabíječka do auta + handsfree

U handsfree a vlastně i značky Xiaomi zůstaneme i u druhého tipu. Jedná se o však o kombinaci stylové nabíječky do auta, ve které se navíc skrývá i miniaturní bezdrátové handsfree do ucha. Díky této kombinaci se nemusíte starat o nabíjení handsfree, protože se dobíjí průběžně. Zároveň můžete využít nabíječku pro přísun energie i do dalších zařízeních. Výstup je sice jen 1A, ale pro průběžné doplňování energie to jistě stačí.

Xiaomi Coowoo-nakupy v cine

Cena: od 696 Kč (GeekBuying)

3) Nabíjecí USB-C kabely

Zakoupili jste si nový telefon s USB-C a poohlížíte se nabíjecím kabelu? Třetí tip je prostý – opravdu pro vás máme tip na USB-C kabely. Ty je možné zakoupit v délkách od 25 cm až do 3 metrů. Podporují navíc rychlé nabíjení skrze nabíječky s podporou Qualcomm QuickCharge 3.0.

USB-C kabel pro rychlonabíjení

 

Cena: 101 Kč (Aliexpress)

4) HDMI přepínač

Řešíte problém s nedostatkem HDMI vstupů do vaší televize nebo třeba projektoru? Abyste nemuseli neustále ručně přepojovat kabely pokaždé, když chcete změnit daný vstup, můžete použít tento HDMI přepínač. Díky dálkovému ovladači navíc vůbec nemusíte vstávat z pohovky, potěší i podpora vstupů s 4K rozlišením. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

HDMI 4K přepínač

Cena: 461 Kč (GearBest)

5) Držák za krk

Dnešní díl zakončíme spíše vtipnějším zbožím. Vůbec to ale neznamená, že by se nemohlo někomu hodit. Pokud máte nějakého kolegu či kamaráda, který je opravdu většinu času na mobilním telefonu, můžete mu dát tento držák jako vtipný dárek.

držák telefonu za krk

Cena: 351 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 182. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Xiaomi handsfree nebo třeba držák za krk?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)