5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #173: Nanopodložka, stojánek a další

nanopodlozka-tipy z ciny 173

Nanotechnologie bude jistě hrát stále větší a větší roli. I proto na vás dnes čeká například nanopodložka, pomocí které lze uchytit nejen telefon téměř kamkoliv. Ukážeme si rovněž šikovný stojánek, zajímavý Android TV Box či třeba gamepad.

1) Nanopodložka nejen pro telefon

Občas by se hodilo připevnit telefon dočasně například na zeď, dlaždice či třeba zrcadlo. Jak to udělat bez vrtání či lepení? Odpovědí je nanopodložka. Ta zajistí pevné uchycení a její použití je snadné. Tato nanopodložka tak najde mnoho využití, navíc ji můžete kdykoliv omýt a znovu použít. V balení jsou dva kusy – jeden transparentní a druhý černý a skládací.

Nanopodložka Baseus – vlastnosti

 • rozměry: 13,5 x 5,5 cm (transparentní) a 15 x 3 cm (černá),
 • materiál: PU + nanotechnologie.
nanopodložka

Cena: 87 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

2) Stojánek pro telefon nebo tablet

Potřebujete mít telefon stále pohodlně na očích, ať už doma nebo v práci? Řešením je samořejmě nějaký stojánek. Náš druhý tip dnešního dílu představuje stojánek, který je možné použít nejen pro mobilní telefony, ale klidně i pro tablety. Můžete nastavit požadovaný sklon stojánku, stejně tak nechybí silikonový “podvozek”, aby stojánek neklouzal po stole. Dá se navíc snadno složit a díky kompaktním rozměrům i přenášet.

stojánek pro telefon

Cena: 94 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

3) Gamepad pro telefony

V minulých dílech jsme si ukázali několik gamepadů, které poslouží pro pohodlnější hraní na mobilních telefonech. Dnes pro vás máme další tip, který doporučil jeden z čtenářů pod minulým dílem. Tento gamepad připomíná herní ovladač ze známých konzolí Sony PlayStation, obsahuje ale rovněž držák pro telefon. Na jedno nabití vydrží až 8 hodin hraní, nechybí vibrace a k telefonu se připojuje skrze bezdrátovou technologii Bluetooth.

Gamepad N1-3017 – vlastnosti

 • Bluetooth,
 • držák telefonu,
 • 8hodinová výdrž, cca 2 hodiny nabíjení,
 • vibrace.
gamepad N1-3017

 

Cena: 312 Kč (GearBest)

4) Android TV MX10

Přidáme další tip na Android TV, která promění “hloupou” televizi na chytrou pouhým připojením této krabičky do HDMI. TV Box MX10 se pochlubí slušnou hardwarovou výbavou s 4jádrovým čipem RK3328, který doplňuje 4GB RAM a 64GB vnitřní úložiště. Potěší také Android 8.1, slot pro paměťové karty, LAN port, optický výstup zvuku nebo čtveřice USB konektorů. Nechybí ani dálkový ovladač.

MX10 – vlastnosti

 • CPU: RK3328,
 • paměť: 4 GB RAM, úložiště 64 GB,
 • Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/,
 • HDMI, slot pro paměťové karty, USB 3.0, SPDIF, RJ45, AV,
 • Android 8.1.
TV Box MX10

Cena: 1 314 Kč (GearBest)

5) Ovladač s funkcí “air mouse”

Nejen k předchozímu tipu, tedy k TV boxům, se vám může hodit dálkový ovladač. Poslední tip proto ukazuje ovladač s mnoha užitečnými tlačítky i gyroskopem a akcelerometrem, který lze využít pro pohybové ovládání. Na svém těle obsahuje i mikrofon, pomocí kterého lze zadávat hlasové příkazy do připojeného zařízení. Tím může být počítač, Android TV Box i třeba mobilní telefon s Androidem.

air mouse-nakupy na internetu

Cena: 292 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 182. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)