5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #170: Xiaomi klávesnice, PC s Windows 10 a další

Xiaomi klávesnice

Dnes na vás čeká Xiaomi klávesnice, šikovná nabíječka do auta, miniPC s Windows 10 a další. Vítáme vás u 170. dílu našeho seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Xiaomi klávesnice

Začněme dalším zbožím od oblíbené čínské společnosti. Tím je příslušenství k počítači, přesněji tedy Xiaomi klávesnice. Ta nabízí RGB podsvícení pro stylovější design nebo třeba hliníkový kryt mezi klávesami. Pro hráče je připravena i možnost mnohonásobného stisku kláves v jeden čas nebo nízká latence. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

Xiaomi klávesnice – vlastnosti

 • určena pro hráče
 • RGB podsvícení
 • nízká latence 3 ms
 • počet kláves 104

 

Xiaomi klávesnice

Cena: 1 277 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 16 tipů)

2) Stylový a voděodolný reproduktor

Přestože se nyní trochu ochladilo, máme pro vás tip na bezdrátový reproduktor, který se hodí k poslechu u vody. Pyšní se totiž odolností proti stříkající vodě (IP45). Samozřejmostí je bezdrátová konektivita Bluetooth 4.2, slot pro paměťové karty MicroSD i vstup na 3,5mm jack. Díky baterii s kapacitou 2000 mAh vydrží až 12 hodin přehrávání.

voděodolný reproduktor

Cena: 565 Kč (Aliexpress)

– zaslal Marek Chalupník (celkově 1 tip)

3) MiniPC s Windows 10

Miniaturních počítačů se systémem Android jsme si již představili mnoho, dnes pro vás máme dalšího zástupce s Windows 10. Tento mini počítač lze připojit k televizi pomocí HDMI konektoru a vytvořit si tak velmi schopné multimediální centrum. Nechybí 4GB RAM paměť, 32GB vnitřní úložiště, podpora MicroSD karet, USB nebo LAN konektor. Potěší i podpora 5GHz WiFi.

ACEPC T9 Mini PC – vlastnosti

 • 4GB RAM a 32GB úložiště,
 • konektivita: 2,4/5 GHz WiFi, Bluetooth 4.0,
 • konektory HDMI, USB, RJ45, čtečka paměťových karet,
 • podpora 4K videa H265,
 • Windows 10,
 • CPU: Intel Cherry Trail Z8350.

 

ACEPC T9 mini PC

 

Cena: 2 599 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 16 tipů)

4) Bezdrátový přenos obrazu

Dnešní mobilní telefony umí snadno bezdrátově sdílet obraz, musí to však podporovat i vaše televize. Pokud máte přístroj, který tuto funkci postrádá, můžete využít dalšího tipu. Toto zařízení stačí připojit přes HDMI do vaší televize a následně bezdrátově sdílet obraz z vašeho telefonu. Podporovány jsou telefony s Androidem (Miracast) i iOS.

miracast bezdrátový přenos obrazu

Cena: 398 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 16 tipů)

5) Nabíječka s USB-C výstupem

Poslední tip patří motoristům. Jestliže se poohlížíte po nabíječce, kterou byste mohli nabíjet více zařízení včetně některého s USB-C konektorem, máme pro vás tip. Tato nabíječka podporuje i rychlonabíjení Qualcomm Quick Charge, zbylé konektory nabídnou proud až 3,5 A.

rychlonabíječka do auta

Cena: 105 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 172. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Xiaomi klávesnice nebo MiniPC s Windows?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)