5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #175: Stojánek, bezdrátová nabíječka a další

Stojanek-tipy z ciny 174

Šikovný stojánek s nabíjecími kabely, stylová bezdrátová nabíječka, multimediální ovladač a další. To si dnes ukážeme v dalším pokračování seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Stojánek a nabíjecí kabely v jednom

Dnes začneme šikovným tipem na stojánek, který v sobě ukrývá nabíjecí kabely. Skvěle tak poslouží k nabíjení či přenosu dat smartphonu s Androidem, ale i iPhonu zároveň. Disponuje totiž dvěma nabíjecími kabely s konektory MicroUSB a Apple Lightning. Stojánek ve svém těle ukrývá rovněž USB-C redukci, takže lze stejným způsobem nabíjet i telefon s USB-C konektorem.  Díky plastovému pouzdru se navíc dobře přenáší.

stojanek-nakupy v cine

Cena: 107 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 5 tipů)

2) USB-C se zahnutým konektorem

Rovněž druhý tip pomůže s přenosem dat či nabíjením. Je jím totiž USB-C kabel, který se odlišuje od většiny běžných kabelů svým konektorem. Ten je totiž pootočený o 90 stupňů, což usnadní používání telefonu při nabíjení. Kabel totiž tolik nezavází. Můžete si vybírat ze 3 různých délek – 50, 100 a 200 cm.

Baseus-USB-C-kabel-cinsky obchod

Cena: od 43 Kč (Aliexpress)

– zaslala Martina Mašková (celkově 1 tip)

 

3) Multimediální ovladač s funkcí “air mouse”

Hledáte ovladač, kterým budete zadávat text a ovládat třeba Android PC nebo počítač na dálku? Řešením je šikovný ovladač, který na jedné straně obsahuje základní ovládací tlačítka pro pohyb v systému a na druhé plnohodnotnou QWERTY klávesnici. Navíc disponuje i gyroskopem a je tedy možné ovládat zařízení i samotným pohybem ovladače.

airmouse-slevy v obchode

 

Cena: 221 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 5 tipů)

4) USB svítilna

Levný způsob, jak si posvítit na klávesnici počítače, při čtení nebo třeba kdekoliv na cestách? To je USB svítilna, kterou lze zapojit do portu počítače nebo třeba do powerbanky. Dobře může posloužit i v kombinaci s ohebným kabelem, čímž vznikne nastavitelná lampička. Barevná teplota se pohybuje mezi 5500-6000K.

USB svítilna

Cena: 70 Kč (TomTop)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 5 tipů)

5) Stylová bezdrátová nabíječka

Dnes zakončíme náš seriál tipem hlavně pro ty, kteří vlastní telefon s podporou bezdrátového nabíjení. Tyto nabíječky nebývají součástí balení, a tak je většinou nutné nějakou zakoupit. Pokud hledáte levnou a zároveň dobře vypadající alternativu, máme pro vás šikovný tip. Tato nabíječka dobře vypadá, nabije telefon bezdrátově a ještě poslouží jako stojánek. Telefon je tak při nabíjení stále na očích.

bezdrátová nabíječka

Cena: 669 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 184. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Stojánek, bezdrátová nabíječka nebo něco dalšího?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)