5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #176: Meizu EP52, WiFi spínač a další

Meizu EP52-tipy z ciny

Sluchátka Meizu EP52, vybavený gamepad nebo chytré ovládání spotřebičů. To vše a ještě něco navíc na vás čeká v dalším pokračování našeho seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Sluchátka Meizu EP52

Sluchátka Meizu EP51 se stala velice oblíbená díky svému výbornému poměru kvalita/cena. Kvalita přehrávání byla na velmi dobré úrovni, to samé i reálná výdrž okolo 5 hodin hraní. A to vše za cenu okolo 7 stovek. Čínský výrobce proto navázal a vydal nový model s označením Meizu EP52. Ten přináší pozměněnou konstrukci, kvalitnější přehrávání a výdrž až 8 hodin na jedno nabití. Cena přitom stále zůstává při zemi.

Meizu EP52 – vlastnosti:

 • Bluetooth 4.1,
 • odolnost proti potu,
 • podpora handsfree,
 • výdrž až 8 hodin.
meizu EP52-nakupy v cine

Cena: 848 Kč (GearBest)

2) Sada na opravu telefonu

Pokud jsou mezi našimi čtenáři nějací kutilové, kteří si rádi sobě nebo známým opravují mobilní telefony, máme pro ně tip. Je jím sada na opravu telefonu. Díky ní se snadno dostanete do konstrukce většiny mobilních telefonů a vyměníte potřebný díl.

sada na rozebrání telefonu

Cena: 74 Kč (GearBest)

3) Vybavený gamepad GameSir G5

Hráči mobilních her jistě ocení vybavený gamepad, který hraní posune na další úroveň. Tento Bluetooth gamepad disponuje mnoha tlačítky, joystickem, směrovým ovladačem i touchpadem, který je možné použít v mnoha hrách. Nechybí ani držák na telefon, aby nic nerušilo pohodlné hraní. Baterie vydřží až 18 hodin hraní.

gamepad GameSir G5

 

Cena: 1 292 Kč (Aliexpress)

4) WiFi spínač

Máte doma zařízení, které byste rádi zapínali a vypínali skrze mobilní telefon či jeho provoz zuatomatizovali? Pokud samotné zařízení nemá podporu chytrého telefonu či domácího asistenta, jako další možnost se jeví zapojit jej do chytrého spínače. Jedním z nich je i Broadling SC1, který je možné ovládat přes WiFi mobilním telefon s Androidem i iOS. Podporovány jsou rovněž chytré asistenty Google Home či Amazon Echo.

Broadlink SC1 spínač

Cena: 122 Kč (Aliexpress)

5) Nabíječka pro 12 zařízení

Máte doma mnoho zařízení, která potřebujete dobíjet najednou? Nebo obsluhujete v práci mnoho telefonů a hodí se vám je nabíjet jednou nabíječkou? Řešením je náš poslední tip, který dokáže doplnit energii až 12 zařízením současně. Maximální proud činí 3,5 A pro vybrané USB porty.

nabijecka USB-slevy v cine

Cena: 279 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 184. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Meizu EP52 nebo třeba WiFi spínač?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)