5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #178: Hodinky Lenovo Watch X, držák na tablet a další

hodinky lenovo watch X tipy z číny

Chytré hodinky Lenovo Watch X, šikovný držák na stativ, prezentér s ukázovátkem a další. To si dnes představíme v dalším díle oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů s pořadovým číslem 178.

1) Chytré hodinky Lenovo Watch X Plus

Prvním dnešním tipem jsou chytré hodinky Lenovo Watch X Plus, které zaujmou především výborným poměrem cena/výkon. Pochlubit se mohou atraktivní konstrukcí a hlavně pak kombinací klasického ciferníku s ručičkami a displeje pro notifikace a upozornění. Díky tomu je zachován nejen luxusní design a dobrá čitelnost na slunci, ale i vysoká výdrž na jedno nabití – až 45 dní. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

Hodinky Lenovo Watch X Plus – vlastnosti:

 • displej: 1,5″, OLED,
 • Bluetooth 5.0, WiFi,
 • baterie: 600 mAh, až 45 dní výdrž,
 • odolnost 8 ATM.
chytré hodinky Lenovo Watch X Plus

Cena: 1 488 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 1 tip)

2) Levný prezentér a ukazovátko

Často prezentujete ve firmě ze svého počítače a hodil by se vám jednoduchý a levný způsob, jak přepínat slidy na dálku? A jak zároveň laserovým ukazovátkem zdůraznit důležité části prezentace? Řešením je tento prezentér a ukazovátko v jednom. Zaujme slušným zpracováním, vysokou výdrží na jedno nabití a hlavně pak nízkou cenou.

prezentér a ukazovátko

Cena: 87 Kč (Aliexpress)

3) Stojánek na tablet

Občas se hodí, aby tablet stál ve svislé poloze bez našeho přičinění – například při sledování filmů nebo použití tabletu jako sekundárního monitoru (zařízení) při práci. Toho dosáhneme s tímto stojánkem, který doporučil jeden z našich čtenářů. Je levný, praktický a přitom skladný. Člověk si navíc úhel může přizpůsobit dle svého.

stojánek na tablet

 

Cena: 55 Kč (Aliexpress)

4) Čtečka karet pro PC, MicroUSB a USB-C

Ne všechny mobilní telefony disponují slotem pro paměťovou kartu a to samé se dá říci i o stolních počítačích či noteboocích. Co si pořídit jednu čtečku karet, kterou lze používat na všech těchto zařízeních? Tato čtečka disponuje USB-A konektor pro PC a také MicroUSB i USB-C konektorem pro smartphony. Poradí si se čtením jak MicroSD karet, tak i většího SD formátu. To vše za podpory USB 2.0.

čtečka paměťových karet

Cena: 74 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 7 tipů)

5) Adaptér na stativ

Mobilní telefony jsou dnes schopny pořizovat velice dobré fotografie, pokud jsou k dispozici dobré světelné podmínky. Pomůže tomu i stativ, díky kterému lze prodloužit dobu závěrky a fotit i za horších světelných podmínek nebo za tmy. Pokud už doma vlastníte stativ k fotoaparátu, stačí pořídit tuto levnou redukci, která spojí telefon se stativem.

adaptér na stativ

Cena: 29 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 184. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)