5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #183: Cestovní redukce, kabel s měřičem a další

cestovni redukce-tipy z ciny 183

Šikovná cestovní redukce, USB-C redukce, kabel s měřičem proudu a napětí a ještě něco navíc. To vše si dnes ukážeme v dalším pokračování našeho seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Cestovní redukce

Často cestujete a nechcete se strachovat, že se vám nepodaří dobít svá zařízení kvůli jinému standardu elektrické zásuvky? Řešením je univerzální cestovní redukce, která se poradí se všemi známými typy zásuvek. Disponuje navíc i 4 USB konektory, ve kterých můžete rovnou nabíjet nejen mobilní telefon.

Cestovní redukce – vlastnosti

 • typ zásuvek: US, UK, EU, AU
 • rozměry: 67 x 53 x 52 mm
 • USB výstup: 4x USB-A, 2,4 A
cestovní redukce

Cena: 360 Kč (Aliexpress)

2) TV Box s bezdrátovým nabíjením

Pokud se poohlížíte po domácím multimediálním centru a zároveň disponujete telefonem s podporou bezdrátového nabíjení, můžete zabít dvě mouchy jednou ranou. Tento cenově dostupný TV box si poradí s přehráváním 4K videa a nabídne i Android 8.1. Na jeho konstrukci navíc najdete bezdrátovou nabíječku, a tak může posloužit i pro doplňování energie do vašeho smartphonu. Designově rovněž neurazí.

R-TV BOX S10 Plus  – vlastnosti

 • CPU: RK3328
 • GPU: Mali-450
 • RAM: 4 GB
 • Úložiště: 32 GB
 • OS: Android 8.1
 • Konektivita: 2,4GHz WiFi, HDMI, RJ45, QI nabíjení (max 10 W), MicroSD, USB 2.0, USB 3.0
TV Box R-TV BOX S10 Plus

Cena: 1 678 Kč (Geebuying)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 13 tipů)

3) Baseus kabel USB-C i MicroUSB

Často se stane, že se doma sejde telefon s USB-C i MicroUSB konektorem. Dá se to samozřejmě řešit více nabíječkami a kabely, případně redukcí, ale to není vždy nejpohodlnější řešení. Pomoci tak může Baseus kabel, který disponuje oběma konektory, ale zabere jen jedno místo v nabíječce. Díky tomu si vždy můžete vybrat, jaký konektor zrovna potřebujete. Můžete samozřejmě nabíjet i oba telefony naráz, potom ale s nižší rychlostí.

Baseus Micro USB a USB-C kabel

Cena: 111 Kč (Aliexpress)

– zaslal egee (celkově 1 tip)

4) Redukce USB-C a 3,5mm jack

Mnoho telefonů dnes postrádá 3,5mm jack konektor. To se dá buď řešit bezdrátovými sluchátky nebo redukcí, pokud chcete použít stávající sluchátka s jack konektorem. Dnes pro vás proto máme tip na jednoduchou redukci, která umožní připojit sluchátka a také USB-C kabel k nabíjení telefonu při poslechu. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

redukce USB-C a 3,5mm jack

Cena: 87 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 13 tipů)

5) USB-C kabel s měřením proudu a napětí

Zajímá vás, jak rychle nabíjí nabíječka? Zda je v pořádku a je na vině třeba jen kabel? Otestovat to můžete tímto USB-C kabelem, který na sobě obsahuje i měřič napětí a proudu. Ten prozradí, zda je na vině skutečně zdroj nebo kabel. Můžete také od sebe odlišit více nabíječek podle jejich rychlosti nabíjení a rozhodnout se pro tu nejvýkonnější.

měření proudu a napětí USB-C

Cena: 94 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na Vánoční speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


Poznámka

Využijte prosím výjimečně pro zaslání tipů komentáře pod článkem. Děkujeme za pochopení.

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 184. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Cestovní redukce nebo třeba kabel s měřičem proudu a napětí?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)