5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #186: Pouzdro na sluchátka, nabíječka do auta a další

Pouzdro na sluchátka tipy z číny

Pouzdro na sluchátka, nabíječka do auta a další. Máme zde poslední předvánoční díl seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Pouzdro na sluchátka

Nosíte často sluchátka a řešíte, jak je přenášet na cestách či při každodenní cestě do práce nebo do školy? Řešením je toto stylové pouzdro na sluchátka, které lze zavěsit například za batoh či pásek. Sluchátka se tak nezamotají a budou vždy po ruce. Toto pouzdro na sluchátka je vyrobeno ze syntetické kůže. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

pouzdro na sluchátka

Cena: 135 Kč (GearBest)

– zaslal Wulfher (celkově 3 tipy)

2) Nabíječka do auta

Mobilní telefony jsou dnes nedílnou součástí cestování v autě, protože slouží často jako GPS navigace. To ale spotřebovává velké množství energie, a tak se hodí nabíječka do auta. Dnes si ukážeme další kousek, který disponuje dvěma USB výstupy i možností zapojit ještě jedno zařízení do “cigaretové” zásuvky. Obsahuje navíc i displej s údaji o napětí autobaterie a výstupním proudu. Jeden z výstupů podporuje proud až 2,4 A, druhý pak dokonce umí rychlonabíjení QC 3.0.

nabijecka do auta

Cena: 192 Kč (Aliexpress)

– zaslal warcz42 (celkově 4 tipy)

3) Qualcomm Quick Charge 3 nabíječka

Tato nabíječka je od společnosti Minismile. Potěší to, že je certifikovaná pro podporu rychlého nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0 Má celkem 3 USB konektory, jeden z nich pak podporuje rychlé nabíjení. Je označen červenou barvou, jak můžete vidět i na obrázku níže.

qualcomm quickcharge 3 nabijecka minismile

Cena: 114 Kč (GearBest)

4) Bezdrátový přenos obrazu

Dalším tipem je užitečná krabička, která dokáže přijímat bezdrátově obraz z počítače či smartphonu. Podporuje totiž všechny důležité standardy jako Apple AirPlay, Miracast nebo DLNA. Díky tomu lze bezdrátově přehrávat obrázky či videa rovnou z telefonu. Potěší podpora 5GHz WiFi sítě i RJ45 konektoru pro rychlý přenos dat.

Airplay, Miracast, DLNA

Cena: 887 Kč (GearBest)

– zaslal Wulfher (celkově 3 tipy)

5) USB Flash disk jako klíč od auta

Článek dnes zakončíme tipem na vtipnější zboží. Je jím totiž běžný Flash disk, který je ale vměstnám do konstrukce připomínající klíč od auta. Může tak výborně posloužit jako kanadský vtip, pokud někomu tuto flashku darujete – v první chvíli si obdarovaný může myslet, že dostal auto. Nebo jen chcete stylový flash disk?

flash disk klíč od auta

 

Cena: od 183 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na Vánoční speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 194. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)