5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #185: Chytrá zásuvka, vysavač a další

Chytra zasuvka-tipy z ciny 185

Chytrá zásuvka s ovládáním přes Google Home, vysavač pro klávesnici, držák do auta a nabíječka v jednom i ještě něco navíc. Vítejte u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů s číslem 185.

1) Chytrá zásuvka se dvěma výstupy

Chytré příslušenství se bude stále více a více drát do naší domácnosti. Chytrá zásuvka je jedna z oblíbených možností. Tento tip představuje model, který nabídne 2 výstupy a podporu asistenta Google Home či Amazon Alexa. Díky tomu chytrá zásuvka poslechne nejen příkazy z telefonu, ale i ty hlasové přímo z domácnosti. Ovládat přitom můžete oba výstupy nezávisle na sobě, případně nastavit časovač vypnutí. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

Chytrá zásuvka

Cena: 725 Kč (GearBest)

– zaslal Wulfher (celkově 1 tip)

2) Bezdrátová nabíječka a držák do auta v jednom

Druhý tip poslouží motoristům. Řešíte, jak bezdrátově nabíjet telefon v autě a zároveň jej mít po ruce například kvůli GPS navigaci? Tento tip kombinuje obojí – šikovný držák do auta s podporou bezdrátového rychlonabíjení. Výhodou je i značka Baseus, která je velice známá a její produkty jsou oblíbené. Do konstrukce stačí telefon zasunout a ten svou vahou přitahuje zbylé čelisti k sobě.

Držák do auta a chytrá nabíječka

Cena: 412 Kč (Aliexpress)

– zaslal warcz42 (celkově 3 tipy)

3) Baseus kabel se 4 konektory

U společnosti Baseus ještě zůstaneme. Pokud doma vlastníte několik zařízení, která mají rozdílné konektory, bude se vám hodit tento kabel. Ten totiž nabídne hned čtveřici konektorů – MicroUSB, USB-C, Apple Lightning a jeden další podle výběru verze (MicroUSB, USB-C, Apple Lightning). Díky tomu nemusíte pokaždé vypojovat kabely z nabíječky a měnit za jiné. Stačí jen použít příslušný konektor na kabelu. Je možné samozřejmě nabíjet i všechna 4 zařízení současně, rychlost ale pak bude logicky nižší.

Baseus kabel

Cena: 114 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 1 tip)

4) Podložka pod myš pro fanoušky WoT

Podložka pod myš dnes představuje standardní výbavu u počítače – díky ní jsou pohyby myší přesnější. Patříte mezi fanoušky hry World of Tanks a hledáte zároveň novou podložku pod myš? Pak to můžete spojit do jednoho. Tento tip představuje několik podložek pod myš se vzory právě WoT. Vybrat si můžete z několik vzorů i velikostí.

World of Tanks podložka pod myš

Cena: od 88 Kč (Aliexpress)

– zaslal warcz42 (celkově 3 tipy)

5) Nástavec vysavače na klávesnici

Dnešní díl zakončíme zařízením, které se hodí každému, kdo používá klávesnici. Ta je často vydána na pospas nečistotám a drobkům, které do ní nešikovně zapadají. Možností, jak ji vyčistit, je celá řada. Jedním z nich je i tento nástavec vysavače, který se dostane do špatně dostupných míst. Tedy například do klávesnice nebo i jiné elektroniky.

Vysavač na klávesnici

Cena: 104 Kč (Aliexpress)

– zaslal warcz42 (celkově 3 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na Vánoční speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 194. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Chytrá zásuvka nebo třeba podložka pod myš?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)