5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #192: Lenovo 500, nabíječka a další

Lenovo 500

Lenovo 500, bezdrátová nabíječka, organizér sluchátek a další. Vítejte u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Lenovo 500

Vlastníte-li multimediální zařízení v podobě počítače připojeného k televizi či androidího PC apod., bude se vám jistě hodit bezdrátový ovladač pro jeho ovládání. O jeden model se postaral i známý výrobce počítačů. Lenovo 500 je sympatický ovladač, který nabídne QWERTY klávesnici, touchpad (je součástí kláves) i tlačítka myši. Spojení je bezdrátové skrze USB dongle. Cena Lenovo 500 v zahraničí je o něco vyšší, zařízení se dá koupit i v některých českých obchodech s podobnou cenou.

Lenovo 500

Cena:  1242 Kč (Amazon)

– zaslal Gryzly (celkově 1 tip)

2) Bezdrátový ovladač

Navážeme druhým tipem, který představuje velmi podobné zařízení. Není sice věhlasné značky, ale za to nabídne za nižší cenu více funkcí. Nechybí tedy opět QWERTY klávesnice, touchpad, ale přibyly navíc i další funkční klávesy pro mobilní telefony nebo čtyřsměrný ovladač. Potěší také podsvícení kláves i slušná výdrž na jedno nabití – 45 hodin. Ovladač se dá připojit skrze Bluetooth nebo bezdrátový USB dongle. Podpora je přitom u všech známých systémů (Windows, Android, Linux…).

bezdrátový ovladač

Cena: 408 Kč (GearBest)

3) Cestovní USB-C kabel

Konektor USB-C se stává pomalu standardem a téměř každý vybavenější telefon jím disponuje. Představíme si proto šikovný kabel, který je možné nosit stále s sebou. Podle prodejce si poradí rovněž s rychlonabíjením, jeho délka pak činí kompaktních 18 centimetrů.

USB-C kabel

Cena: 90 Kč (Aliexpress)

4) Stylová bezdrátová nabíječka

Vlastníte-li smartphone s podporou bezdrátového nabíjení, máme pro vás užitečný tip. Bezdrátovou nabíječku s podporou rychlejšího nabíjení (10 W) a hliníkovou konstrukcí. Díky tomu bude možné dobíjet telefon bezdrátově s dostatečnou “rychlostí” a zároveň vlastnit stylový doplněk.

bezdrátová nabíječka

 

Cena: 329 Kč (Aliexpress)

5) Organizér kabelu od sluchátek

Bezdrátová sluchátka jsou sice současným trendem, nikoliv však stále standardem. Pokud patříte mezi ty, kteří používají sluchátka každý den a nosí je většinou po kapsách, pak oceníte poslední tip. Je jím jednoduchý organizér, do kterého snadno namotáte kabel od sluchátek. Tím je chráněn nejen kabel, ale i samotná sluchátka.

organizér kabeláže

 

Cena: 67 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na Vánoční speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 194. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Lenovo 500 nebo bezdrátová nabíječka?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)