5 tipů na zboží z Číny: Xiaomi Mi Electric Scooter 3 a další kousky v letní AliExpress akci

tipy-z-ciny-321-xiaomi-mi-electric-scooter-3

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z Číny. Dnešní inspirace nebude svázána konkrétním typem produktů či oblastí jejich využití, ale půjdeme rovnou po cenách. Na serveru AliExpress totiž momentálně panují slevy pro konec léta (End Of Season Sale). A i v kategorii elektroniky je k nalezení pár zajímavých věcí. Akce trvá do 27. srpna.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru, čímž z pohledu českých zákazníků v podstatě předběhl chystaný tuzemský zákon. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 3

Nejnovější, letos představený model elektrické koloběžky od Xiaomi. Maximální rychlost 25 km/h, dojezd 30 km, maximální stoupání 16 %, nová konstrukce brzdy nebo vylepšený displej za akční cenu. Parádní zprávou je, že je skladem přímo v ČR.

Cena: 10 650 Kč

Hodinky TicWatch Pro 3 GPS

Jedny z nejpopulárnějších hodinek se systémem Wear OS, které jsou celosvětově k dostání. S aktuální slevou jde o velmi zajímavou nabídku. Přímo z oficiálního obchodu je můžete mít už začátkem září. Objednávejte z Polska.

Cena: 6 230 Kč

Ruční vysavač Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

Oblíbený “odlehčený” vysavač s trojstupňovou filtrací, 45minutovou výdrží a hmotností pouhých 1,2 kilogramu. Za uvedenou cenu objednávejte z Polska či Belgie.

Cena: 1 730 Kč

Sluchátka Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

Bezdrátová TWS sluchátka, která jako první pod značkou Redmi přišla s aktivním potlačením okolního hluku a bezdrátovým nabíjením pouzdra. Potěší i výdrž, která činí až 28 hodin. za uvedenou cenu jsou ve skladu v Číně. Pokud je chcete rychleji s příplatkem cca 160 Kč, vyberte Francii.

Cena: 1 470 Kč

Powerbanka Baseus 65 W / 30000 mAh

Populární a velmi “silná” powerbanka, která se běžně prodává i u nás. Ana AliExpressu má ale nyní velmi zajímavou cenu, kterou se hodí využít.

Cena: 1 200 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Osvětlovací selfie kruh 250 Kč
Xiaomi vnitřní teploměr 195 Kč
Grafický tablet Gaomon 230 Kč
Ugreen AUX / BT adaptér do auta 260 Kč
Jack-jack kabel s mikrofonem 190 Kč
Skládací selfie tyč 250 Kč
MPOW audio odstínění 185 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Které Xiaomi koloběžky už jste vyzkoušeli?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)