5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Oblíbené robotické vysavače

tipy-z-ciny-320-roboticke-vysavace-xiaomi-aliexpress

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z Číny. V dnešním vydání dostanou prostor zařízení, která pomáhají uklízet, jsou svým způsobem chytrá a patří mezi největší prodejní trháky v celém segmentu elektroniky. Ano, jde o robotické vysavače, které jsou mimo jiné k sehnání ve velkém (a za levno) na serveru AliExpress. Tady máte tip na pět konkrétních, které patří mezi ty úplně nejpopulárnější a nejčastěji objednávané. Vybrali jsme ty, které jsou prokazatelně levnější než v obchodech v ČR.

Evropské sklady, daň a clo

U objednávek, které míří přímo z Číny, musíte v některých případech počítat s možností, že jestliže neuniknou zájmu celníků a budou mít vysokou hodnotu, můžete doplácet daň či clo. Zdanění se obecně týká zásilek nad hodnotu 22 eur, zdanění i cla pak balíčků s hodnotou přes 150 eur. V našich tipech se ovšem v drtivé většině případů objevují produkty z tržiště AliExpress, které už je pro obchod s EU pro placení daně zaregistrováno. Daň je tedy zohledněna u ceny v e-shopu.

Xiaomi Roborock S7

Nejnovější přírůstek do početné rodiny robotických vysavačů se značkou Roborock (spadající pod Xiaomi). Chlubí se například sonickým mopováním, pokročilými gumovými kartáči nebo chytrou detekcí koberce. Za uvedenou cenu objednávejte z Polska.

Cena: 13 200 Kč

Neatsvor X600

Vysavač, který má po více než dvou tisících recenzí 4,9 hvězdičky, zaujme kromě jiných vlastností a příjemnou cenou hlavně svou sací silou. Ta dosahuje hodnoty 4000 Pa. Objednávat můžete rovnou z českého skladu.

Cena: 5 200 Kč

Dreame F9

Láká zejména na velkou kapacitu baterie, která zajišťuje až 150minutový provoz. Můžete jej tedy vyslat i do hodně velkého prostoru. Objednávejte z Polska.

Cena: 5 100 Kč

Liectroux C30B

Další velmi kladně hodnocený kousek (4,8 hvězdičky a téměř 2500 recenzí a 6000 objednávek). Je nabitý velmi zajímavými technologiemi a vztahuje se na něj pětiletá záruka. Objednávat můžete z tuzemského skladu.

Cena: 5 050 Kč

ILIFE V8 Plus

Také člen skupiny nejoblíbenějších robotických vysavačů. Zaujme hlavně velkým 750ml prostorem na nečistoty, nicméně je trochu slabší v sacím výkonu (1000 Pa). V tuto je ale za parádní zvýhodněnou cenu. Doporučujeme polský sklad.

Cena: 4 850 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
QGEEM adaptér do auta s prodlužkou 250 Kč
USB 2.0 HUB s vypínači 95 Kč
Rozdvojka z USB-C na USB-C a jack 65 Kč
GOOJODOQ redukce z RJ45 na USB 110 Kč
Herní podložka pod myš a klávesnici 270 
Držák mobilu na sedadlo auta 280 Kč
Baseus HDMI switch 270 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jaké robotické vysavače už jste vyzkoušeli?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)