TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Nový dron FIMI X8 SE 2022 a další…

tipy-z-ciny-327-dron-fimi-x8-se-2022

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnešní vydání bude po krátké pauze znovu pestré na produkty bez ohledu na jedno konkrétní téma. Výběr dokonce na poslední chvíli ovlivnil čerstvě představený a na trh vyslaný dron FIMI X8 SE 2022, jehož předprodej začal mimo jiné právě i na serveru AliExpress. Stal se hlavním tahákem dnešního dílu.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru, čímž z pohledu českých zákazníků v podstatě předběhl chystaný tuzemský zákon. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Zbrusu nový dron FIMI X8 SE 2022

Značka FIMI by ani pro tuzemské fanoušky technologií neměla být cizí. Doposud nejnovější a nejvybavenější model FIMI X8 SE 2020 se prodává i u několika velkých českých prodejců. Novinka jej překonává mimo jiné třeba v maximálním dosahu, latenci, výškovém limitu odolnosti proti dešti a větru, zabudovaném modulu pro RemoteID a samozřejmě také v kvalitě pořizování fotek a videí. Na podrobné specifikace mrkněte do obchodu. Zaváděcí cena je velmi sympatická.

Cena: 10 800 Kč

Nabíjecí 40W stanice Orico s pěti USB

Velmi šikovný (a zákazníky také dobře hodnocený) pomocník pro situace, kdy je potřeba na jednom místě kabelově nabíjet více telefonů naráz. Pokud je majitelé dokáží na chvíli odložit z ruky, dají se poskládat do stojánku, který je mimo jiné vybavený teplotním chráničem. Objednávejte ideálně z Belgie. V nabídce výrobce jsou i modely pro nabíjení většího množství zařízení.

Cena: 560 Kč

Tyčový vysavač Dreame P10

Jeden z nejpopulárnějších tyčových vysavačů, který nabízí 100AW výkon, sací tah 20 kPa, půllitrovou nádržku a padesátiminutovou výdrž. Aktuálně je v hezké akci, která (stejně jako u FIMI dronu) končí za dva dny. Objednávejte z Polska.

Cena: 4 740 Kč

Držák mobilu Deelife na motorku

U dřívějších tipů, které se věnovaly držákům mobilu na kolo, se objevily dotazy, zda by se našlo i něco vyloženě pro motorkáře. Doporučit se určitě dá tento model od Deelife, který se dá pořídit i rovnou s kabeláží včetně pojistky. V Polsku a ve Španělsku se dají objednat varianty pro nabíjení kabelem či bezdrátově.

Cena: od 340 Kč

USB 120W adaptér a prodlužovačka Baseus do auta

Další z řady praktických automobilových vychytávek od firmy Baseus, která je v této oblasti už poměrně proslulá. Můžete si vybrat ze dvou variant s různými zdířkami na adaptéru i druhém konci prodlužovačky.

Cena: 510 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Obaly na Galaxy S21 mobily 90 Kč
Krytka na webkameru 40 Kč
Magnetický držák omobilu do auta 60 Kč
Skládací držák na mobil či tablet 105 Kč
Baseus 20W USB-C adaptér 250 
INIU 60W nabíječka do auta 120 Kč
Bezdrátová 15W nabíječka Essager 160 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jaké drony jste už vyzkoušeli?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)