5 tipů na zboží z Číny: Potřebujete držák mobilu na kolo?

tipy-z-ciny-326-držák-mobilu-na-kolo

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Tentokrát jsme se vydali na AliExpress najít nějaký zajímavý a přitom spolehlivý držák mobilu na kolo. Nakonec jsme vybrali pět následujících produktů, které jsou celkem hojně objednávané a také dobře hodnocené.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru, čímž z pohledu českých zákazníků v podstatě předběhl chystaný tuzemský zákon. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

ROCKBROS B68

Tento kousek už jsme u nás v tipech minimálně jednou měli a v tomto speciálním výběru určitě nesmí chybět. Jde o víceúčelového pomocníka, který nejen uschová telefon do neprodyšné a ovladatelné schránky, ale poskytne také úložný prostor, do kterého můžete uložit například powerbanku. Uchycení na třech bodech slibuje dobrou stabilitu. Do modelu B68 se vejde telefon s úhlopříčkou do 6,8 palce, ale můžete vybrat i menší. Po více než dvou tisícovkách hodnocení má přes 4,8 hvězdičky.

Cena: 490 Kč

Držák Baseus

Zástupce populární značky příslušenství Baseus sází na sevření telefonu v rozích. Snaží se přitom být elegantní a nenápadný. Celá horní konstrukce se dá velmi snadno odepnout ze základny na řídítkách.

Cena: 330 Kč

Držák Joyroom

Také model od značky Joyroom spoléhá na uchycení v rozích mobilu. V jeho případě je design horního dílu o dost robustnější, nicméně uchycení na řídítka je řešeno pouze plastovou objímkou. Přesto je tento držák hodně populární, má po více než patnácti stovkách hodnocení 4,8 hvězdičky.

Cena: 260 Kč

GUB PLUS 11

V případě tohoto modelu to na první pohled vypadá na obyčejné a ne úplně stabilní uchycení, nicméně kouzlem je zde manuální utažení bočním šroubem. V nabídce najdete více variant, nicméně konkrétně PLUS 11 je vybavena šikovným dodatečným kloubem.

Cena: 370 Kč

Levný silikonový držák

Finančně i designově velmi úsporné, ale také dost elegantní řešení ze silikonu a plastu. Pokud vyloženě neplánujete jezdit například cyklokros a stačí vám mobil jen uchytit na kolo na cesty do města, nemáte se čeho bát.

Cena: 60 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Baseus USB-A a USB-C adaptér do auta 190 Kč
Páska se suchým zipem na kabely 35 Kč
Ugreen USB-A – USB-C 40W 2m kabel 245 Kč
Kožené pouzdro pro Xiaomi mobily 95 Kč
Mini trojnožka 70 
Selfie LED světlo na mobil 80 Kč
Řemínky pro Xiaomi Mi Band 70 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Která varianta vás nejvíce zaujala?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)