5 tipů na zboží z Číny: Chytré doplňky do obýváku a ložnice

tipy-z-ciny-342-doplnky-obyvak-AliExpress

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z nabídky obchodů na serveru AliExpress. I dnes bude vydání tematické a příležitost dostanou různé “chytré” (s přimhouřením oka) doplňky do obýváku či ložnice.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Stmívatelná “náladová” rohová LED lampa

Velmi efektní kus světelné elektroniky, která nezabere moc místa a přitom dokáže navodit atmosféru v téměř celé místnosti. K dostání jsou 50cm a 150cm stojany a objednat se dají také ve variantách s ovládáním přes mobilní aplikaci.

Cena: 470 Kč

Budík s BT reproduktorem a bezdrátovou nabíječkou

Šikovný pomocník, který na nočním stolu zastane hned několik funkcí. Ukáže vám čas a zajistí buzení, zvládne nabíjet mobil či hodinky a současně může fungovat i jako bezdrátový reproduktor.

Cena: 605 Kč

Chytrá E27 objímka Tuya

Pokud doma chcete mít smart osvětlení, ale současně odmítáte vyhodit staré žárovky, můžete sáhnout po tomto elegantním řešení v podobě chytré objímky. Závit je standardní E27 a díky prostředí Tuya je možné napojit širokou škálu aplikací a třeba i nejznámější hlasové asistenty.

Cena: 200 Kč

Bluetooth klávesnice Jelly Comb

Ovládání chytré televize pouhým ovladačem či mobilním telefonem může být zejména při nutnosti zadávání znaků a vyhledávání dost omezující, takže pokud to děláte poměrně často, co takhle pořídit skladnou, malou a i tak velmi užitečnou klávesnici? Najde ale využití třeba i ve spojení s tabletem.

Cena: 510 Kč

Dětská chůvička (kamera) Dahua Imou Cue 2c

V dnešní době už při hlídání dětí samozřejmě nemusíte spoléhat jen na zvukový signál ve vysílačce, ale klidně si můžete nechat posílat i obraz do chytrého telefonu. Mezi výhody moderní chůvičky patří i dálkové otáčení, senzor pohybu či pláče, možnost oboustranného přenosu zvuku nebo cyklický záznam.

Cena: 540 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Kindlov kruhové selfie světlo 235 Kč
Selfie tyč / trojnožka se světlem 215 Kč
MIIW stanice s teploměrem 235 Kč
Ugreen Bluetooth receiver 250 Kč
Xiaomi Ranres lokátor 280 Kč
Vention HDMI rozbočovač 200 Kč
Zelené klíčovací plátno 1×3 m 260 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jaké vlastnosti by měla mít pořádná akční kamera?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)