TOPlist

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #126: Xiaomi Amazfit Sports, kamera do auta a další

Xiaomi Amazfit Sports tipy z číny

Slunný týden jistě potěšil většinu z nás, pojďme dobré nálady využít a představit si další sérii zajímavých tipů z čínských obchodů. Dnes pro vás máme nové chytré hodinky Xiaomi Amazfit Sports, zajímavou kameru do auta či šikovné redukce do USB-C.

1) Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Sports

Společnost Xiaomi ve spolupráci s čínským výrobcem Huami představila loni chytré hodinky, které se těší velké oblibě hlavně ve své anglické verzi pro Evropu. Před třemi měsíci jsme se dočkali dalšího modelu, který je sice hardwarově o něco slabší, láká ovšem na výbornou výdrž a lákavou cen. Stále ovšem nechybí možnost sledovat sportovní aktivity, GPS i propojení s telefonem. Hodinky nyní vstupují ve své evropské verzi do předprodeje.

Xiaomi Amazfit Sports – vlastnosti

 • GPS konektivita,
 • fitness funkce (krokoměr, sledování spánku, senzor srdečního tepu),
 • voděodolná konstrukce IP68,
 • 1,28″ displej,
 • výdrž až 45 dní.

Amazfit Bip (2)

Cena: 1 527 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 22 tipů)

2) Bezdrátová nabíječka pro 3 telefony

Vlastníte doma více telefonů s podporou bezdrátového nabíjení a stále se přetahujete o jednu nabíječku? Řešením je tato nabíječka, která uvítá bezdrátové nabíjení hned 3 smartphonů najednou. Nemusíte tak kupovat 3 nabíječky zvlášť. Podporovány jsou přitom telefony se standardem Qi.

bezdratova nabijecka-nakupovani v cine

 

Cena: 781 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 22 tipů)

3) Nová kamera do auta od Xiaomi

Společnost Xiaomi již působí v mnoha odvětvích a poměrně oblíbené produkty jsou její kamery do auta. Třetí model v řadě nabídne dostatečné FullHD rozlišení, úhel záběru 130° a obrazový čip Sony IMX323. Samozřejmostí je WiFi konektivita, díky které lze kameru propojit a ovládat mobilním telefonem. Podpora GPS sice chybí, vyvažuje to však příjemná cenovka.

Xiaomi kamera do auta – vlastnosti

 • Full HD rozlišení,
 • čip Sony IMX323,
 • světelnost f2.2,
 • WiFi konektivita,
 • úhel záběru 130°.

xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 1 129 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 22 tipů)

4) Čtečka karet do USB-C, MicroUSB i Lightning

Ve čtvrtém tipu potěšíme ty, kteří vlastní telefon bez slotu pro paměťovou kartu. Dnešní telefony totiž často podporují funkci USB OTG, díky které lze připojit další periferie – třeba právě čtečku paměťových karet. Námi uváděná ovšem nabídne hned 3 konektory, kterými ji lze zapojit do telefonů. Můžete ji tak použít pro přístroje s MicroUSB, USB-C i Lightning konektorem.

ctecka karet-cinske zbozi

Cena: 242 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 22 tipů)

5) Redukce USB-C a 3,5mm jack

Některé telefony bohužel začínají ztrácet 3,5mm jack konektor, kvůli čemuž je nutné použít bezdrátová sluchátka nebo redukci z USB-C. Zde je ale většinou problém, že nelze zároveň poslouchat hudbu s touto redukcí a nabíjet telefon. To ovšem nastane jen s běžnou redukcí a ne tou, která zakončuje náš dnešní seriál. Ta totiž umožňuje připojení sluchátek i napájení zároveň.

redukce usb-c-cina nakupy

Cena: 191 Kč (Aliexpress)

– zaslal Petr Porteš (celkově 1 tip)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 126. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Xiaomi Amazfit Sports nebo třeba kamera do auta?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)