5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #123: Mi Powerbank 2C, kamera v nabíječce a další

Mi Powerbank 2C - tipy z číny 123

Po chladnějším začátku týdne se začíná počasí umoudřovat a my vám náladu vylepšíme dalším dílem oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů s číslem 123. Dnes pro vás máme tip na novou Xiaomi Mi Powerbank 2C, kameru v nabíječce, levná Bluetooth sluchátka a další.

1) Xiaomi Mi Powerbank 2C

Powerbanka od Xiaomi s kapacitou 20 000 mAh se stala velmi oblíbenou. Čínská společnost se rozhodla tento model ještě trochu zatraktivnit a představit jeho levnější verzi Mi Powerbank 2C, která si ale ponechává to hlavní – obrovskou kapacitu, podporu rychlonabíjení QC 3.0 či kvalitní konstrukci. Ta je sice znovu plastová oproti slabším modelům s kapacitou 10 000 mAh, je ale díky tomu zajištěna rozumná hmotnost.

Xiaomi Mi Powerbank 2C – vlastnosti

 • kapacita: 20 000 mAh,
 • rychlonabíjení QC 3.0,
 • rozměry: 14,95 x 6,96 x 2,39 cm,
 • hmotnost: 360 g.
powerbanka xiaomi

Cena: 628 Kč (GearBest)

2) Nabíječka do auta s 5 výstupy

U nabíječek ještě zůstaneme, tentokrát se však zaměříme na řidiče a cestující v automobilu. Když rodina vyráží na dovolenou či delší cestu, mobilní telefony jsou příjemným společníkem – ať už díky GPS navigaci nebo přehrávání filmů pro cestující vzadu. Tato nabíječka s 5 výstupy a možnosti dobíjení i pro cestující vzadu je výborným řešením. Společnost Orico navíc patří mezi oblíbené díky svému poměru kvalita/cena. Jeden z výstupů podporuje dokonce rychlonabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC 3.0).

Orico nabíječka do auta – vlastnosti

 • 5 USB výstupů (4x 2,4 A + QC 3.0),
 • podpora rychlonabíjení QC 3.0 (jeden USB výstup),
 • klip pro přidělání na sedačku,
 • délka kabelu: 1,8 m.
orico nabijecka do auta-tipy z ciny

Cena: 350 Kč (Aliexpress)

3) Levná Bluetooth sluchátka

Poohlížíte se po Bluetooth sluchátkách, ale stále si nejste jisti, zda vám tento koncept bude vyhovovat? Chcete si před nákupem dražšího a kvalitnější řešení vyzkoušet, zda to vůbec potřebujete? Nebo patříte mezi opravdu nenáročné posluchače? Pak můžete vyzkoušet tato levná Bluetooth sluchátka, která sice za svou cenu nebudou kvalitou oslňovat, ale na vyzkoušení proč ne?

Sluchátka PICUN BT – 08 – vlastnosti

 • Bluetooth 4.0 konektivita,
 • podpora handsfree (zabudovaný mikrofon),
 • výdrž až 8 hodin přehrávání,
 • podpora paměťové karty,
 • možnost připojení kabelem (3,5mm jack).
bluetooth sluchatka-zbozi z ciny

Cena: 285 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 15 tipů)

4) 360° panoramatický stativ

Nafotit povedené panorama dnes zvládnou i mobilní telefony. Pokud však chcete natáčet takové video a mít přesnou a pomalou rotaci, s natáčením z ruky si už nevystačíte. Řešením jsou ale panoramatické stativy, do kterých mobilní telefon či kameru umístíte. Tento stativ nabídne rotaci až 355°, 7 úrovní rychlostí a dálkové ovládání. Díky redukci sem lze umístit mobilní telefon, fotoaparát nebo akční kameru.

ZIFON YT – 500 – vlastnosti

 • rotace až 355°,
 • rychlost 2-6 otáček za minutu,
 • 7 úrovní rychlostí,
 • napájení: článek 18650, možno používat 3x AAA.
360 stativ-cinske zbozi

Cena: 1204 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 15 tipů)

5) Nabíječka a kamera v jednom

Dnešní díl zakončíme opět spíše vtipnějším zbožím z Číny, ale samozřejmě to neznamená, že by pro něj někdo nenašel uplatnění. Tato kamera je ukrytá v tradiční nabíječce pro mobilní telefony. Díky tomu lze například zabezpečit domácnost před zloději. Kamera sice se svou nízkou cenou nenabídne žádnou extrémní kvalitu, může to však stačit. A Full HD rozlišení potěší.

Nabíječka a kamera – vlastnosti

 • podpora Full HD rozlišení,
 • vnitřní paměť 8-32 GB (liší se cenou),
 • výstup USB 5 V a 1 A,
 • režim nahrávání videa ve smyčce.
nabijecka a kamera-nakupovani v cine

Cena: od 650 Kč (eBay)

– zaslal Zdeněk Vodák (celkově 1 tip)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 126. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Mi Powerbank 2C nebo třeba kamera v nabíječce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)