5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #121: Odposlech v USB kabelu, box pro focení a další

odposlech v usb kabelu-tipy z ciny

Středeční dopoledne se opět stane časem nakupování zajímavého zboží z Číny. V dnešním již 121. díle si představíme box pro focení nejen telefonem, tester baterií, odposlech v USB kabelu a další.

1) Box pro focení produktů

Fotoaparáty v mobilních telefonech se rok co rok posouvají kupředu a v dobrých světelných podmínkách dokážou již obstojně zastoupit kdejaký kompaktní fotoaparát. Pokud patříte mezi náruživé fotografy a často děláte produktové fotografie, může se vám hodit tento zajímavý box. Díky němu získáte bílé pozadí a zároveň jasný zdroj světla.

box na foceni-tipy z ciny

Cena: 184 Kč (eBay)

– zaslal Aleš Pavlík (celkově 1 tip)

2) Levný tester baterií

Člověk je vybaven spoustou zařízení, která ke svému běhu potřebují baterie. Ne vždy je ale snadné odhadnout, v jakém stavu baterie jsou, protože vám to samy o sobě neprozradí a bohužel ani některá zařízení nezobrazí stav baterie. Hodit se tedy může levný tester baterií, který velice snadno a rychle prozradí, v jaké je baterie kondici. Použití je univerzální na většinu článků.

tester baterii-zbozi z ciny

Cena: 77 Kč (TinyDeal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 1 tip)

3) Odposlech v USB kabelu

Jeden z našich čtenářů zaslal tip na opravdu netradiční zařízení – odposlech v USB kabelu. Díky němu je možné poslouchat okolí a přitom nevzbudit žádné podezření. USB kabel má v sobě citlivý mikrofon a zároveň slot pro SIM kartu, aby bylo možné poslouchat odkudkoliv. Stačí jen zavolat. Náš čtenář okomentoval vlastní zkušenosti: “S českými SIM fungující odposlech skrytý ve funkčním USB kabelu. Má i funkci lokalizace, která funguje na základě umístění BTS, tedy nijak zvlášť přesně. Ale ten odposlech je úžasný.”

odposlech v usb kabelu-nakupy v cine

Cena: 148 Kč (eBay)

– zaslal Otakar Zemek (celkově 1 tip)

4) Pavouk pro mobilní telefon na kolo či motorku

V předešlém díle jsme si představili voděodolné pouzdro na mobilní telefon, které lze snadno připevnit na motocykl. Dnes pro vás máme podobné řešení, ovšem ne formou voděodolného pouzdra, ale tzv. pavouka. Toto uchycení je dnes stále oblíbenější. Díky objímce lze přidělat držák nejen na motocykl, ale i třeba na kolo.

drzak telefon na motorku-cinske zbozi

Cena: 309 Kč (eBay)

5) Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi Sports Mini

Začátkem roku jsme vám přinesli recenzi na zajímavá sluchátka Xiaomi Mi Sports. Čínská společnost před časem představila menší verzi těchto sluchátek, která je již dostupná v čínských obchodech. Potěší znovu její cena, provedení i slušná výdrž na jedno nabití. Nechybí ani voděodolná konstrukce (IPX4 hlavně proti potu).

Xiaomi Mi Sports Mini – vlastnosti

 • bezdrátová špuntová sluchátka,
 • ovládací tlačítka,
 • voděodolná konstrukce IPX4,
 • Bluetooth 4.1,
 • výdrž: až 5 hodin hudby,
 • hmotnost: 14,5 g.
Xiaomi mi sports mini-levne zbozi

Cena: 663 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 126. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Odposlech v USB kabelu nebo třeba sluchátka Xiaomi?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)