TOPlist

Nové hodinky Xiaomi mění tvar a lákají nízkou cenou

hodinky xiaomi nahled

První chytré hodinky Xiaomi Amazfit měly úspěch díky nízké ceně, kterou doplnily velmi dobré specifikace, včetně podpory GPS. Xiaomi to ale nyní s novou verzí Amazfit Bip posunuje ještě výše. Opět nabízí plnou výbavu, ale ještě za menší cenu.

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip vyrábí opět Huami

O výrobu těchto chytrých hodinek se opět postarala společnost Huami. Hned na první pohled si můžete všimnout velké změny. Hodinky již nejsou kulaté, ciferník je čtvercový, podobně jako třeba u hodinek od Applu nebo Pebble. Úhlopříčka displeje je 1,28 palce, panel je opět transreflexní, takže bude dokonale čitelný na přímém slunci. Chráněný je 2,5D sklem Gorilla Glass. Dále také splňují certifikaci IP68.

Zajímavé to je také u kapacity baterie, která má hodnotu 190 mAh. Podle společnosti Huami má vydržet až 45 dní na jedno nabití. A to při jasu displeje 10%, 30ti minutami měřené aktivity a více než stovkou notifikací denně. Existuje ale také možnost úsporného režimu, kdy se vypnou inteligentní funkce, bude se pouze monitorovat spánek a měřit kroky. V tom případě mají vydržet až čtyři měsíce. S aktivní GPS pak výdrž drasticky klesá, a to na pouhých 22 hodin.

V hodinkách nechybí měření srdečního tepu, měření kroků, monitoring spánku a díky GPS i další sportovní informace. Nechybí ani podpora notifikací z telefonu. S telefonem už se nepropojuje přes speciální aplikaci, ale přes novou verzi Xiaomi Mi Fit 3.0.

Amazfit Bip (1)

Oficiální cena v Číně je 399 juanů, což je zhruba bez DPH 1 350 Kč. Překupníci s prvními modely prodávají hodinky za zhruba 1 850 Kč, což je pořád vynikající cena, když si vezmeme, co všechno umí.

Xiaomi výrobky můžete koupit na Beryko.cz.

Co říkáte na nové chytré hodinky od Xiaomi/Huami?

Zdroj: startlr.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)