TOPlist

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #220: Xiaomi pouzdro na karty a další

Xiaomi pouzdro na karty

Nevíte, kam s platebními kartami? Co třeba stylové Xiaomi pouzdro, kam můžete své karty i doklady bezpečně schovat. Potěšíme dnes i motoristy, pro které máme tipy na držák s bezdrátovou nabíječkou nebo USB zásuvku na 12/24 V. Díky tomu mohou i třeba motorkáři nabíjet svůj telefon za jízdy v případě, že slouží jako GPS navigace. A samozřejmě pro vás máme ještě další šikovné tipy. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Xiaomi pouzdro na platební karty a doklady

Společnost Xiaomi stojí za mnoha užitečnými výrobky všeho druhu. Dneska se podíváme na něco trochu netradičního – Xiaomi pouzdro na platební karty. Tomu můžete opravdu svěřit své platební karty i třeba doklady, které dnes mají stejné rozměry. Xiaomi pouzdro je tvořeno kovem, díky čemuž karty chrání a ještě stylově vypadá. Mechanizmus uvnitř zajistí, že se ke kartám dostanete pohodlně jedním stisknutím tlačítka.

Xiaomi pouzdro na platební karty

Cena: 242 Kč (Aliexpress)

– zaslal František Novák (celkově 1 tip)

2) Bezdrátová nabíječka a držák do auta

Nabíjet v autě se dnes vyplácí, protože často je telefon využíván jako GPS navigace, což spotřebovává spoustu energie. Co dohromady spojit držák telefonu s přísavkou a bezdrátovou nabíječkou? Získáte tak šikovný způsob, jak uchytit telefon za jízdy, aby na něj bylo vidět, a zároveň bude průběžně dobíjen. Nemusíte navíc do telefonu stále připojovat kabel, o to se postará bezdrátové nabíjení. Pokud touto funkcí tedy telefon skutečně disponuje.

držák telefonu a bezdrátová nabíječka

Cena: 301 Kč (eBay)

– zaslal Martin Šmajstrla (celkově 3 tipy)

3) USB zásuvka na 12/24 V

Pokud vám v autě či motocyklu chybí USB zásuvka, pomocí které byste mohli dobíjet svůj mobilní telefon, můžete si pomoci sami. A to připojením USB zásuvky přímo na baterii s napětím 12 nebo 24 V. To se může hodit hlavně v případě, kdy používáte telefon jako GPS navigaci třeba na motorce a chtěli byste telefon nabíjet i za jízdy.

USB zásuvka na 12 V

Cena: 176 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 3 tipy)

4) USB 3.0 HUB pro 7 USB

Máte v PC málo USB portů nebo třeba přepojujete mezi dvěma PC (notebook a stolní PC) a nechcete stále přepojovat periferie? Možností je pořídit USB 3.0 HUB, který díky dostatečnému počtu portů zvládne všechny periferie. Vy pak do PC zapojíte vždy jen jediný kabel. Tento HUB disponuje kromě 7 USB rovněž 5V napájením, takže může sám posloužit klidně i k napájení několika USB externích disků.

USB 3.0 HUB pro 7 USB

Cena: 568 Kč (TinyDeal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 1 tip)

5) OBD diagnostika s displejem

OBD moduly pro diagnostiku aut jsou v prodeji již delší dobu a na Svět Androida jste si mohli přečíst článek s návodem již před pár lety. Dnes si ale představíme kousek, který nabídne ještě něco navíc – údaje dokáže promítnout přímo na displej, který si můžete libovolně připevnit. Ten pak může zobrazit například aktuální rychlost, teplotu vody, napětí baterie a mnoho dalšího. Před nákupem rozhodně ověřte, zda váš automobil tuto diagnostiku podporuje.

OBD diagnostika

Cena: 647 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“ ajax=“true“]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 227. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)