TOPlist

Lidl prodává super vychytávku na mobil. V Česku ji levněji neseženete, stojí jako velké pivo

lidl popsocket držák na mobil sleva
  • Lidl nabízí držák Popsocket za super cenu
  • Usnadní manipulaci s mobilem jednou rukou  
  • Můžete ho použít i pro sledování videí a videokonference

Lidl prodává hromadu příslušenství k chytrým telefonům, ať se bavíme o držácích, nabíječkách, reproduktorech nebo sluchátkách. Nyní přispěchal s poměrně zajímavou nabídkou na držák Popsockets, který je nyní k dostání se slevou za pouhých 49 Kč místo původních 79 Kč. Normálně se přitom držáky této firmy prodávají minimálně za trojnásobek.

Tento doplněk je skvělým pomocníkem při manipulaci s vaším mobilním telefonem. Popsockets Držák telefonu POPGRIP se snadno připevní na zadní stranu telefonu nebo tabletu, přičemž jeho hlavním účelem je zajištění lepšího úchopu zařízení, takže se vám bude zařízení nejen pohodlněji ovládat, ale také předejdete potenciálním pádům. Můžete tak snadno telefon držet jednou rukou, což usnadňuje psaní zpráv, brouzdání sociálními sítěmi, ale třeba také focení selfies.

Kromě toho můžete tento držák použít také jako stativ a pohodlně tak sledovat videa nebo se účastnit videokonferencí bez toho, aniž byste museli telefon držet. Gadget je kompatibilní s většinou běžných smartphonů, rozměry činí přibližně 4 x 1 x 4 cm a váha je pouze 6 g, takže nárůst hmotnosti vašeho zařízení pocítíte jen těžko. K dispozici je v mnoha barevných variantách.

Cena: 49 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Zkoušeli jste někdy Popsocket držák?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)