5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #218: Xiaomi Redmi Airdots a další

Xiaomi Redmi Airdots

Co třeba levná bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Airdots, u kterých platí doslova za málo peněz hodně muziky? Nízká cena, slušná kvalita přehrávání, výdrž až 4 hodiny přehrávání, dobíjecí pouzdro a Bluetooth 5.0. Společnost Amazfit stojí za luxusními chytrými hodinkami, taky si je dnes také představíme. Stejně tak šikovnou powerbanku či externí klávesnici. A mnoho dalšího. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Xiaomi Redmi Airdots

Bezdrátová sluchátka jsou trendem, který se jen tak nezastaví. Každý výrobce se po vzoru Applu snaží přinést vlastní “Airpody” a ne jinak je tomu i u Xiaomi. Sluchátka Xiaomi Redmi Airdots přináší kompaktní rozměry, nízkou cenu a slušnou výdrž 4 hodiny přehrávání na jedno nabití. Součástí je samozřejmě i nabíjecí pouzdro, pomocí kterého lze výdrž prodloužit až na celkových 12 hodin přehrávání.

Xiaomi Redmi Airdots – vlastnosti

 • konektivita: Bluetooth 5.0
 • doba nabíjení 3 hodiny
 • výdrž: až 4 hodiny na jedno nabití, 12 h po dobití pouzdrem
Xiaomi Redmi Airdots

Cena: 528 Kč (GearBest)

– zaslal Pavel Detvan (celkově 1 tip)

2) Chytré hodinky Huami Amazfit GTR

Společnost Huami patří mezi společnosti, které pro Xiaomi vytvářejí chytré příslušenství. Hodinky tohoto čínského výrobce se staly velice oblíbené hlavně díky zpracování a výbornému poměru cena/výkon. Model Amazfit GTD zaujme svým designem, AMOLED displejem (i když by mnozí raději e-ink) i podporou GPS pro sledování sportovních aktivit. Výborná je hlavně výdrž na jedno nabití, která činí až 24 dní.

Huami AMAZFIT GTR 47mm Smart Watch Official & First Look – Impressions

Huami AMAZFIT GTR 47mm Smart Watch Official & First Look - Impressions

Cena: 3 454 Kč (GearBest)

– zaslal Libor DUB (celkově 1 tip)

3) Tester zásuvek

Potřebujete zjistit, zda je zapojení elektrické zásuvky v pořádku? Nebo zda je v pořádku třeba “prodlužka”? Jednoduchým zapojením tohoto testeru můžete snadno a rychle identifikovat problém. Současně lze změřit i přibližné napětí.

tester zásuvky

Cena: 403 Kč (GearBest)

4) Powerbanka s kabely USB-C i MicroUSB

Powerbank je na trhu celá řada a na tom čínském obzvlášť. Většina z nich však postrádá jednu šikovnou vlastnost – zabudovaný nabíjecí kabel, aby jej člověk nemusel nosit zvlášť. Tento kousek nabídne kapacitu 10 000 mAh, výstupní proud až 2,1 A, ukazatel kapacity a hned 2 nabíjecí kabely. Jeden s konektorem USB-C a druhý s MicroUSB. Nechybí ale ani klasické konektory USB-A, MicroUSB či USB-C, které lze použít v kombinaci s kabely.

powerbanka s kabely USB-C a MicroUSB

Cena: 452 Kč (Aliexpress)

5) Bezdrátová klávesnice

Vlastníte doma multimediální centrum a hledáte bezdrátovou klávesnici, pomocí které byste mohli zadávat pohodlně text? Jednu takovou pro vás na závěr našeho seriálu máme. Díky USB přijímač funguje až na vzdálenost 15 metrů a kromě kláves disponuje i touchpadem. Díky tomu je možné nejen pohodlně psát, ale i ovládat myš či kurzor.

bezdrátová klávesnice

Cena: 551 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 227. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)