TOPlist

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #215: Příslušenství pro Xiaomi Mi Band 4 a další

Příslušenství pro Xiaomi Mi Band 4

Příslušenství pro Xiaomi Mi Band 4 je v těchto dnech žhavé zboží, neboť tento nový krokoměr se dere na první příčky prodejů. Chcete si svůj fitness náramek vybavit novým náramkem nebo třeba doplnit o další nabíječku? Dnes vám dáme skvělou příležitost. Podíváme se ale zároveň na další velice zajímavé tipy. Co takhle speciální držák telefonu ve tvaru gamepadu pro hraní pecky PUBG? Nebo parádní sluchátka KZ ZS10 Pro, která nabídnou za málo peněz hodně muziky. Doslova. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Příslušenství pro Xiaomi Mi Band 4

Neodolali jste a zakoupili si novinku od Xiaomi? Pak vás jistě zajímá příslušenství pro Xiaomi Mi Band 4, které je na čínských e-shopech již spousta. Lákadlem jsou hlavně náhradní náramky, které posunou nudnou černou na novou úroveň. Oblíbená je rovněž nabíječka, která stojí pakatel a je možné díky tomu dobíjet náramek i na více místech, aniž byste museli pořád cestovat s jednou nabíječkou. A co ochranná fólie, aby nedošlo k poškrábání displeje? To vše je příslušenství pro Xiaomi Mi Band 4, které se může hodit.

Příslušenství pro Xiaomi Mi Band 4 – vlastnosti

 • náhradní náramky pro Xiaomi Mi Band 4 – 60 Kč (GearBest)
 • nabíječka pro Xiaomi Mi Band 4 – 67 Kč  (GearBest)
 • ochranná fólie pro Xiaomi Mi Band 4 – 53 Kč (GearBest)
příslšenství pro Xiaomi Mi Band 4

2) Gamepad pro PUBG Mobile

Patříte mezi náruživé hráče PUBG Mobile? Pak rozhodně zbystřete. Máme pro vás totiž tip na držák telefonu, který promění telefon v hrací konzoli. Tento gamepad je navíc speciálně navržen pro hru PUBG Mobile, disponuje totiž dvěma speciálními tlačítky. Díky adaptivní konstrukci je možné do něj vsadit libovolný smartphone. Díky tomuto provedení bude hraní opravdu zážitkem.

Gamepad pro PUBG

Cena: 107 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 5 tipů)

3) Sluchátka KZ ZS10 Pro

Na první pohled si možná říkáte, že cenovka nad 1000 Kč je na sluchátka z Číny hodně. Vězte však, že značka KZ patří mezi velice oblíbené a model KZ ZS10 Pro nabídne dokonce 5 měničů! Patří tedy mezi sluchátka se skvělým zvukovým podáním a rázem se cena lehce nad 1000 Kč jeví jako dobrý kup. Unikátní je rovněž jejich konstrukce a nechybí tradičně ani vyměnitelný kabel, díky čemu lze sluchátka proměnit i v bezdrátová díky Bluetooth modulu.

KZ ZS10 Pro – vlastnosti

 • délka kabelu: 1,2 m,
 • impedance: 30 Ohm,
 • frekvenční rozsah: 7-40000 Hz,
 • konektor: 3,5mm jack,
 • citlivost: 111 dB.
KZ ZS10 Pro

Cena: 1 128 Kč (GearBest)

4) Dobíjecí kabel Baseus

Nabíjecích kabelů je na trhu velká spousta, občas je ovšem problém najít nějaký kvalitní. Když se k tomu navíc přidá požadavek na délku do 30 cm, může být problém nějaký kvalitní kousek najít. Posloužit ale může výborně kabel od známé společnosti Baseus, který je dlouhý 23 cm, nabídne USB-C konektor a podle tvůrců je schopen přenést proud až 5 A. Výborně tedy poslouží jako krátký dobíjecí kabel třeba k powerbance, pokud chcete využít rychlonabíjení.

Dobíjecí kabel Baseus

Cena: 80 Kč (Aliexpress)

5) Dřevěný stojánek k telefonu

Dnešní seriál zakončíme příslušenstvím, které se hodí každému – dřevěným stojánkem. Hledáte stylový způsob, jak na svůj stůl umístit telefon do polohy, kdy je pohodlně vidět na displej? Tento dřevěný stojánek to splní. Objednat si jej můžete ve 4 barvách podle druhu dřeva.

dřevěný stojánek

Cena: 87 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“ ajax=“true“]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 216. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Příslušenství pro Xiaomi Mi Band 4?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)