5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #219: Xiaomi bezdrátová nabíječka do auta a další

xiaomi bezdratova nabijecka do auta-tipy z ciny

Často řídíte a hodila by se vám Xiaomi bezdrátová nabíječka do auta? Přesně tu vám dnes představíme. Kombinuje držák telefonu do auta a zároveň bezdrátovou nabíječku s výkonem 20 W. Máme pro vás zároveň tipy na Xiaomi vysavač nebo kabel, u kterého si můžete zkrátit délku přesně tak, jak budete potřebovat. A samozřejmě pro vás máme ještě další šikovné tipy. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Xiaomi bezdrátová nabíječka do auta

Nabíjení telefonu na cestách je věc, která se dnes hodí mnoha řidičům. Pokud váš telefon disponuje možností bezdrátového nabíjení, bude se vám dnešní tip hodit. Xiaomi bezdrátová nabíječka do auta poslouží i jako stojánek do auta. Disponuje dokonce aktivním chlazením, které se bude při bezdrátovém rychlonabíjení s výkonem až 20 W jistě hodit. Bonusem je pak senzor, který automaticky semkne čelisti stojánku v momentě, kdy do něj telefon usadíte.

Xiaomi bezdrátová nabíječka do auta – vlastnosti

 • stojánek do auta, senzor pro uzamknutí čelistí
 • bezdrátová nabíječka
 • výkon až 20 W
Xiaomi bezdrátová nabíječka do auta

Cena: 1 162 Kč (Banggood)

– zaslal Jakub Kolář (celkově 1 tip)

2) Kabel s možností upravit si délku

Často člověk řeší, jaký nabíjecí kabel má koupit. 20 cm je málo, 30 cm už může být moc, pokud jej chcete například do auta na nějaké specifické místo. Co si tedy místo toho koupit kabel, který si může každý zkrátit přesně podle toho, jak potřebuje? Přesně takový je náš druhý tip – USB-C kabel, který můžete libovolně přestřihnout a konektor znovu napojit v novém místě.

nabíjecí kabel USB-C

Cena: 71 Kč (Aliexpress)

– zaslal Martin Šmajstrla (celkově 2 tipy)

3) Kompaktní Baseus powerbanka 10 000 mAh

Powerbanka se hodí dnes každému, kdo chce využívat telefon naplno a občas se nedostane včas k zásuvce s nabíječkou. Pokud nejste nijak nároční na kapacitu a rychlost nabíjení, mohla by vás zaujmout tato powerbanka společnosti Baseus. Ta nabídne vcelku standardní kapacitu 10 000 mAh a nabíjecí proud až 2,1 A. Její předností jsou ale rozměry – 102 x 65 x 28 mm a hmotnost 190 g jsou velmi sympatická čísla.

powerbanka baseus 10 000 mAh

Cena: 490 Kč (Aliexpress)

– zaslal Martin Šmajstrla (celkově 2 tipy)

4) Pouzdro na paměťové karty

Jste vášnivý fotograf nebo prostě jen nosíte u sebe mnoho dat a potřebujete více paměťových karet? Pak by se vám mohlo hodit toto pouzdro, které dokáže organizovat několik paměťových karet. Díky tomu se vám jen tak neztratí a budou zároveň chráněny před poškozením i vodou (pouzdro je voděodolné). Do útrob se vejde až 6 karet SD či MicroSD.

pouzdro na paměťové karty

Cena: 69 Kč (Aliexpress)

– zaslal Martina Mašková (celkově 1 tip)

5) Xiaomi příruční vysavač

Dnešní díl zakončíme opět trochu vtipnějším zbožím. Tedy produkt sám o sobě nikterak vtipný není, protože příruční vysavač se hodí do každé domácnosti. Vtipnější je pouze fakt, že za ním stojí čínská společnost Xiaomi, což jen dokazuje, že už tento výrobce dělá úplně vše. Xiaomi příruční vysavač disponuje výkonem až 80 W, sacím výkonem až 5000 Pa a hlučností 65 dB.

Xiaomi vysavač

Cena: 1 307 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 227. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)