Baterie ZeroLemon 10000 mAh udělá z Galaxy Note 4 “držák”

zerolemon_ico

Ačkoli se kapacita akumulátorů současných telefonů postupně zvyšuje a s ní i většinou roste výdrž na jedno nabití, otázka, jak udržet zařízení déle při životě, je stále aktuální. V rámci snahy o prodloužení výdrže tak uživatelé pořizují náhradní baterie, či alternují původní akumulátor verzí s vyšší kapacitou.

Majitelé phabletu Samsung Galaxy Note 4 mohou využít novinky v podobě ochranného obalu s integrovanou 10000mAh baterií. Na Amazonu lze toto vylepšení pořídit za 59,99 dolarů, tedy v přepočtu (bez daně a cla) asi 1400 Kč. Za tuto částku získáte nejen ochranu zařízení před pádem a nárazem, klip na opasek, ale především akumulátor, který směle může měřit své síly s bateriemi v noteboocích.

Nutno podotknout, že příslušenství přidá již tak rozměrnému phabletu Galaxy Note 4 několik milimetrů navíc – místo 153,5 x 78,6 x 8,5 milimetrů bude mít 163,32 x 89,22 x 22,6 milimetrů. Výměnou za toto zvětšení je více než třikrát vyšší kapacita baterie (Note 4 je dodáván s 3220mAh akumulátorem). Ochranný obal ZeroLemon má všechny potřebné otvory na konektory, stylus S-Pen, fotoaparát, pulsní oxymetr a nechybí ani podpora NFC Beam. Na akumulátor ZeroLemon nabízí výrobce půlroční záruku.

Obětovali byste vzhled a minimalistickou tloušťku zařízení jeho větší výdrží? Pořídili byste si podobný ochranný obal na svůj telefon, pokud by byl k dispozici na našem trhu? Podělte se o své názory v diskuzi pod tímto článkem!

Zdroje: Galaxy Droid, Android Police, GSM Arena, Amazon, Android Headlines, Zero-Lemon.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)