TOPlist

YouTube Premium v Android aplikaci přidává offline přehrávání ve Full HD

youtube premium full hd

Předplatné YouTube Premium s sebou přináší celou řadu výhod, jako jsou videa bez reklam, přehrávání videí na pozadí a stahování videí do zařízení, aby bylo umožněno offline přehrávání. Až do nynějška bylo možné videa z YouTube stáhnout do zařízení maximálně v HD, nyní je tato hranice prolomena a uživatelé mohou využít i Full HD rozlišení.

YouTube
YouTube

Videa ve Full HD s YouTube Premium

Služba YouTube Premium tedy až do nynějška umožňovala svým uživatelům stahování a následné offline přehrávání videí s maximálním rozlišením HD. To by se teď mělo změnit. V uplynulém týdnu byla na některých iOS zařízeních s předplatným YouTube Premium zaznamenána další, přidaná varianta Full HD. K tomu, že novinku mají na svých zařízeních se později přihlásili i někteří uživatelé Android zařízení. Novou volbu pro stažení videa pak můžete nalézt ve volbě kvality videa v rámci nastavení pro stahování. Spolu s předešlými možnostmi.

Prozatím není k dispozici žádné oficiální vyjádření YouTube, ani zprávy o aktualizaci, je proto možné, že se jedná jen o předčasnou testovací fázi, u které může ještě nějakou dobu trvat, než se rozšíří globálně, do všech zařízení.

Používáte stahování videí v YouTube předplatném?

Zdroj: Android police

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)