Nová verze YouTube Music přináší lepší hudební tipy a texty skladeb

YouTube Music funkce prozkoumat

Google se stále snaží rozšiřovat schopnosti mobilní aplikace YouTube Music. A má dobrý důvod. Původní Play Music pomalu ukládá k věčnému spánku a uživatele se snaží přesměrovat právě na hudební verzi YouTube. Péči má tedy tato platforma slušnou a téměř každý týden se dočkáme nějaké novinky. Tou poslední je teď zejména nový panel Prozkoumat (Explore), který nahrazuje původní prostřední nabídku Hotlist. Nová sekce bude mít také za úkol doporučovat další hudbu, ale bude to umět podstatně sofistikovaněji. Můžete si zde vybírat alba a singly dle žánrů nebo i nálady. Panel Prozkoumat je dostupný v poslední verzi aplikace YouTube Music.

YouTube Music prozkoumat

Už o něco dříve se v aplikaci objevila jiná novinka, kterou dnes vývojáři na Twitteru také propagovali. Jde o zobrazování textů skladeb. Pokud tedy máte občas chuť si zazpívat a neznáte slova, nebo jen chcete skladbě lépe porozumět, aplikace vám texty ukáže. Stačí kliknout na ikonu informace (i v kolečku). Při oznámení funkce Prozkoumat se uživatelé YouTube Music pochopitelně ptají i na slibovaný přesun knihoven a zakoupené hudby z Play Music. Na tom se prý usilovně pracuje, ale přesný termín pro ně Google nemá.

YouTube Music
YouTube Music

Patříte mezi uživatele YouTube Music?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)