Zvolte, co chcete v bezplatném YouTube Music. Klidně i tamtu věc…

YouTube Music anketa přehrávání na pozadí Twitter

Vývojáři mobilních aplikací a provozovatelé online služeb dávají při zavádění novinek občas prostor i koncovým uživatelům, aby předem dali vědět, jakou funkci by si při některé z budoucích aktualizací přáli. Ne vždy je hlas lidu dokonale vyslyšen, ale často opravdu rozhodne. Snad by tomu tak mohlo být i případě hlasování, které teď na Twitteru rozjeli vývojáři YouTube Music. Ti se fanoušků ptají, jaká funkce by byla nejzajímavější pro uživatele bezplatné verze této služby. A možnosti to rozhodně nejsou marné.

Anketa obsahuje například vylepšení pro texty skladeb, časovač pro automatické vypnutí nebo lepší doporučení dalšího obsahu. Úplně nejzajímavější (a aktuálně také v anketě vedoucí) je ale určitě přehrávání na pozadí, což je jedna z nejžádanějších funkcí, která je doposud privilegiem předplatitelů Premium verze. Pokud v hlasování vyhraje, mohli bychom se této šikovné možnost brzy dočkat i v neplacené verzi YouTube Music. Anketa se uzavře za 5 dní.

Která možnost je nejzajímavější pro vás?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)