YouTube Downloader – stahujte videa a hudbu z YouTube snadno a rychle

youtube

Server YouTube se za pár let své existence stal největším shromaždištěm videí na světě a jen těžko si dnes představit někoho, kdo na tento pojem nikdy nenarazil. Videa z tohoto serveru lze pohodlně prohlížet z počítače, telefonů, tabletů, ale dnes už i třeba chytrých televizí. Dnes si představíme aplikaci YouTube Downloader, díky které lze videa či hudbu stahovat přímo z prostředí mobilního telefonu. Vše je navíc velmi jednoduché, rychlé a zdarma.

YouTube Downloader – snadněji už to nejde

Aplikace YouTube Downloader nabízí velmi jednoduché prostředí, ve kterém ale pro naše účely nalezneme vše potřebné. Vyhledat a stáhnout video do paměti telefonu je pak opravdu otázkou několika sekund a kliknutí. Po spuštění aplikace se dostáváme do okna pro vyhledávání videí – do prvního řádku tedy stačí vepsat klíčové slovo a tlačítkem s ikonkou lupy spustit vyhledávání. Rázem se nám vypíšou všechna nalezená videa. Na snímek, který chceme stáhnout, stačí ťuknout prstem. Na další obrazovce je zobrazen seznam všech formátů, ve kterých lze dané video stáhnout. V zásadě se jedná o míru kvality a rozlišení videí, lze ale stáhnout video i jako formát mp3, tedy pouze zvukovou stopu. Tato volba skvěle poslouží pro tvorbu vyzvánění z videa na YouTube. Po výběru formátu už jen stačí potvrdit stažení, soubor je po stahování umístěn ve výchozím adresáři, který lze změnit v nastavení.

Na kartě SEZNAM jsou zobrazena všechna videa, která byla pomocí aplikace YouTube Downloader stažena. Po kliknutí na video v tomto seznamu lze položku přehrát či ji převést na zvukovou stopu (mp3). Při podržení prstu na libovolném videu jej lze kopírovat, přesunout, přejmenovat, znovu stáhnout či vymazat.

Věnovat bychom měli pozornost také nastavení aplikace. V první řadě lze totiž zvolit český jazyk, díky kterému k nám aplikace promlouvá v mateřštině. Velmi důležitým nastavením je také možnost výběru vlastní složky, kam se budou videa a hudba stahovat. Dále můžeme nastavit jiný vzhled aplikace (tmavý či světlý) či třeba oznámení, kterým nám aplikace ohlásí úspěšné stažení a převedení souboru.

Závěr – zdarma a snadno, aplikaci na Google Play ale nehledejte

YouTube Downloader představuje nástroj, který má plnit pouze jeden jediný úkol – umožnit uživateli stáhnout video přímo ze serveru YouTube. A to zvládá znamenitě – v jednoduchém prostředí lze snadno vyhledat kýžené video, rychle vybrat jeho kvalitu a formát a soubor stáhnout do paměti telefonu. Vše je velmi rychlé a snadné. Autoři navíc za aplikaci nechtějí ani halíř a neotravují vás ani žádné zbytečné reklamy. Tento program ale na oficiálním Obchodu Play nehledejte. Samotný princip aplikace porušuje podmínky serveru YouTube, možná z toho důvodu zde YouTube Downloader nenajdeme. Stahovat ji můžete z oficiálních stránek autora zde.

Upozornění: Aplikace YouTube Downloader porušuje podmínky služby YouTube. Server Svět Androida nenese následky za používání této aplikace.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)