TOPlist

YouTube aplikace nově nabídne pokročilou volbu kvality přehrávání

YouTube aplikace nové možnosti kvality

Pokud jste toho názoru, že mobilní aplikace YouTube nabízí nedostatečné možnosti při nastavování kvality přehrávání videí, máme pro vás dobrou zprávu. Zdá se, že vývojáři začínají do telefonů posílat novou aktualizaci, která v tomto ohledu přinese více variant. Redakce 9TO5Google si všimla, že aplikace YouTube v panelu pro výběr kvality nabízí nové možnosti. Co nabízejí a k čemu jsou dobré?

YouTube
YouTube

Zatímco doposud byly / jsou v mobilním YouTube jen možnosti „Auto“ a konkrétní hladiny rozlišení, nově přibude několika dalších položek. Patří mezi ně hlavně Vyšší kvalita obrazu a Úspora dat, které umožňují uživateli zvolit, jak moc mu záleží na kvalitě videa či naopak na hlídání datových limitů. Kromě toho přibyla i nabídka v předvolbách. Po aktualizaci půjde individuálně nastavit konkrétní kvalita pro přehrávání při připojení k WiFi nebo mobilní síti.

Nám se zatím nové možnosti pro výběr kvality v rámci YouTube aplikace neukázaly. Nejspíš jsou zaváděny ze strany serveru. vy už je ale možná vidíte.

Jak často saháte na nastavení kvality na YouTube?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)