YouTube pro Android TV má nový vzhled. Už je “sladěný”

YouTube Android TV nový vzhled

Uživatelé aplikace YouTube v televizním sytému Android TV mohou začít vyhlížet její nový vzhled. Ten s sebou přinese zejména upravený design ikonek, které mají být díky novému zpracování s tenkými linkami “vzdušnější” a snadněji rozeznatelné. Od uživatelů se však nedočkaly vyloženě kladného přijetí. Stejné změny se služba v posledních měsících dočkala také v rámci mobilních aplikací pro Android a iOS, webového přehrávání a také ve variantě YouTube Music. Je tak nyní skrze platformy sladěná.

Nový vzhled už ve světě zaznamenali majitelé Samsung televizorů, Xboxů a také uživatelé Chromecastů s prostředím Google TV. Kromě samotného provedení ikonek se prostředí dočkalo jedné další změny, nepochybně pozitivní. Přímo nad tlačítkem pro přepínání rozlišení se bude zobrazovat právě nastavená hodnota, což eliminuje neustálé otevírání menu. Změny jsou podle všeho způsobeny aktualizací ze strany serveru, takže verze aplikace YouTube pro Android TV není rozhodující. Pokud tedy ještě nový vzhled nevidíte, budete na něj muset počkat.

YouTube for Android TV
YouTube for Android TV

Jak často otevíráte YouTube v Android TV?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)