Yellow, Red a Black, logické hry, které protáhnou mozkové závity

yellow-red-black-logicka-hra-android

Logické hry bývají pro řadu lidí příjemných odreagováním a nástrojem pro zkrácení volné chvíle. Pokud i vy patříte mezi příznivce tohoto druhu zábavy, jistě oceníte tip na sérii her belgického vývojáře Barta Bonteho. Yellow, Red a Black jsou tři logické hry primárně určené pro mobilní zařízení. Všechny tři se těší obrovské popularitě, o čemž vypovídá i milion+ stažení v obchodu Google Play. Cíl hry je ve všech provedeních stejný – dosáhnout toho, aby se celá obrazovka zbarvila příslušnou barvou.

Yellow, Red a Black, logické hry s barvami

Každá z her se skládá z padesáti úrovní, z nichž každá vyžaduje jiný logický postup k dosažení výše zmíněného cíle, zbarvení celé plochy displeje danou barvou. V případě Yellow žlutě, Red červeně a Black černě. Úrovně v jednotlivých hrách na sebe nijak nenavazují, sdílí pouze stejný základní princip a jednoduché grafické provedení. Součástí Yellow, Red i Black je anglická nápověda, která popisuje logické tahy hry. Řešení nezobrazuje celé, po stisknutí popíše jen daný dílčí krok. V bezplatné verzi je tato nápověda podmíněna zhlédnutím reklamy, za 50 Kč lze však dokoupit plná verze, která pomoc nabízí neomezeně. Po dokončení všech úrovní, lze veškerý postup smazat a začít znovu. Stejně tak lze restartovat jednotlivá kola ukončením hry pomocí šipky v levém horní rohu, nebo začít hrát od vámi zvoleného (již dosaženého) levelu.

red trailer

red trailer

Nejstarší a zatím stále nejpopulárnější hrou z této logické série je provedení Yellow, která je ve zkrácené variantě oficiálně dostupná také ve verzi pro prohlížeče. Můžete si ji tak zahrát nejen na mobilním telefonu, nebo tabletu, ale i na počítači.

yellow
yellow
black
black

Zvládli jste dokončit všech padesát úrovní?

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)