TOPlist

Xtorm Titan Pro je 24Ah powerbanka, která nakrmí i notebook

powerbanka Xtorm Titan Pro ČR parametry cena

Na českém trhu se objevila nová výkonná, kapacitně štědrá a přitom kompaktní powerbanka Xtorm Titan Pro. Novinka na výstupu nabízí hned čtyři USB-C konektory, které poskytnou dostatek výkonu nejen pro smartphone. Zvládnou napájet třeba notebook, telefon i hodinky či sluchátka současně. S celkovým výkonem 150 W a až 140 W výstupem na jediném USB-C portu nebude
nové powerbance činit potíže ani leckterý herní notebook. Díky 100W Power Delivery vstupu lze powerbanku dobít na 100 % do 2 hodin, což je také velmi přínosný benefit.

„Nadchne i precizním zpracováním a praktickými detaily jako je propojovací kabel s magnetickým uložením. Díky podpoře průchozího nabíjení lze na cestách snadno dobít veškerá zařízení z jediné zásuvky. Uživatelé tak mohou zapomenout na nutnost vozit hned několik adaptérů a redukcí. Milovníci zajímavých technických řešení jistě ocení i výrazný LED displej, který se objeví pouze ve chvíli, kdy je třeba a jinak zůstává zcela neviditelný. Samozřejmostí je pak spolehlivá ochrana proti přetížení, hlubokému vybití a zkratu,“ dodává výrobce.

powerbanka Xtorm Titan Pro ČR USB-C

Pro uživatele, kteří úplně nepotřebují 150W výkon a chtěli by současně využít jiné výhody, přichází na trh také dostupnější powerbanka Xtorm Titan. Ta disponuje stejnou kapacitou 24 000 mAh a sestavou 60W USB-C a dvou 30W. Vybavenější Xtorm Titan Pro je v ČR k dostání za 4 999 Kč, standardní verze pak za 3 990 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký příkon má váš notebook?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)