Xiaomi Smart Band 8 je za rohem. Podívejte se na první fotografie!

xiaomi smart band 7

Přibližně před dvěma týdny jsme vás informovali o prvním úniku náramku Xiaomi Smart Band 8 a nyní na povrch vyplouvají první fotografie, díky kterým jsme se dozvěděli některé zajímavé informace.

Xiaomi už Smart Band 8 certifikovalo u NRRA Korea (National Radio Research Agency) a fotografie nám odhalují pilulkový design. Všimnout si můžeme také silikonového náramku, který je vůbec poprvé u této řady složen ze dvou různých částí. Toto řešení jsme mohli vidět už u Smart Bandu 7 Pro, avšak do nejlevnější varianty se dostane až letos. Bohužel jsme se nedozvěděli žádné konkrétní informace o specifikacích, ale vzhledem k tomu, že se náramek certifikoval už v několika zemích je pravděpodobné, že od jeho představení nejsme daleko. Teoreticky by na něj mohlo dojít vedle Xiaomi 13 Ultra ještě v březnu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Měli jste někdy náramek od Xiaomi?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)