TOPlist

Náramek? Možná už ani ne. Xiaomi Smart Band 8 Pro s velkým AMOLED displejem míří do Česka!

Xiaomi-Smart-Band-8-Pro-Featured-B-1024×683 (1) (1)
  • Xiaomi globálně představilo chytrý náramek Smart Band 8 Pro 
  • Jeho dominantou je bezesporu velký AMOLED displej
  • Jde o zajímavou konkurenci pro nově představený Samsung Galaxy Fit 3

V polovině srpna uvedla společnost Xiaomi vylepšenou verzi svého populárního chytrého náramku Smart Band 8, který přišel s poměrně významnými změnami. Je ale otázka, zda Smart Band 8 Pro vůbec ještě můžeme označovat za náramek. Svým velkým displejem totiž přílišně připomíná chytré hodinky. Ale vlastně mu to sluší!

Xiaomi Smart Band 8 Pro byl nyní v rámci veletrhu MWC 2024 globálně představen a zamířil také na tuzemský trh. S 1,74palcovým AMOLED panelem obdélníkového tvaru, jenž nabízí plynulou 60Hz obnovovací frekvenci, rozlišení 336×480 pixelů a ochranné krycí sklo Corning Gorilla Glass Victus, tak bude moct potěšit i zdejší spotřebitele.

Xiaomi Smart Band 8 Pro

Zařízení cílí především na uživatele, kteří rádi sportují a udržují se v kondici. Náramek jim poskytuje více než 150 módů pro zaznamenávání fyzické aktivity a konkrétně běžce podporuje svým inteligentním režimem. Ten umožňuje nastavení tempa a Smart Band 8 Pro se bude svými připomínkami snažit o to, abyste jej udrželi. Xiaomi v tiskové zprávě zmiňuje také 10 běžeckých kurzů. Zkrátka a dobře, chcete-li začít běhat, pak se tahle novinka zdá být vcelku solidní volbou. Plavce by zas mohla potěšit certifikace 5 ATM. K dispozici jsou samozřejmě i senzory pro sledování zdravotního stavu – například srdeční tep je nepřetržitě monitorován speciálním čtyřkanálovým modulem.

Ve srovnání s předchůdcem náramek potěší také výrazně lepší výdrží – s baterií o kapacitě 289 mAh dokáže Smart Band 8 Pro na jedno nabití fungovat až dva týdny (Smart Band 7 Pro si držel provozuschopnost maximálně 12 dní).

Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 8 Pro

Kde koupit:

Cena od: 1 690 Kč

Oficiální česká doporučená cena náramku Xiaomi Smart Band 8 Pro byla stanovená na 1 799 Kč. Jde tedy o zajímavou konkurenci pro nový Samsung Galaxy Fit 3, jenž ale stojí pouze 1 499 Kč. Novinka od Xiaomi se k nám dostává ve dvou barvách, a to Light Gray a Black, ale jako obvykle lze vyměnit řemínek, takže si náramek můžete přizpůsobit podle gusta.

Co říkáte na designové provedení náramku?

Zdroj: Tisková zpráva

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)