Xiaomi Redmi 1S s podporou dvou LTE SIM bude představen 4. ledna

xiaomi redmi 1s lte 2

Čínská společnost Xiaomi příliš přístrojů oproti zaběhlé konkurenci nenabízí, přesto dokáže celkem trefně pokrýt většinu hlavních segmentů. Oblíbené jsou zejména přístroje Xiaomi Redmi 1S, které za svou cenu okolo 5 tisíc nabídnou velmi dobrou hardwarovou výbavu. Současný model Xiaomi Redmi 1S disponuje podporou dvou SIM karet, poradí si ovšem maximálně s 3G sítěmi a datovými přenosy. Za dva dny (4. ledna) se ovšem dočkáme nástupce v podobě Xiaomi Redmi 1S LTE (oficiální název může být jiný), který bude disponovat podobnou hardwarovou výbavou a hlavním rozdílem bude právě podpora dvou SIM karet s LTE datovými přenosy. Zbytek konfigurace zůstává obdobný jako u předchozího modelu – 4,7″ displej s HD rozlišením, 1 GB RAM paměti a 8GB vnitřní úložiště. Novinkou pak bude 4jádrový procesor Snapdragon 410, který představuje první 64bitový procesor pro levnější přístroje od společnosti Qualcomm.

Takto by měla novinka vypadat Takto by měla novinka vypadat

 

Xiaomi Redmi 1S LTE nebude první přístroj od Xiaomi, který se může pochlubit LTE konektivitou. Xiaomi Redmi Note 4G rovněž nabízí nejrychlejší internetové připojení LTE, bohužel však naráží na absenci LTE na frekvencích 800 a 900 MHz, což v našich sítích značně LTE konektivitu omezuje. Více si o tomto problému můžete přečíst v našem článku LTE – vše, co potřebujete vědět o nejrychlejším mobilním internetu. Na tento problém tedy můžeme narazit také u chystaného Xiaomi Redmi 1S LTE.

zdroj: gizchina.comgizmochina.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (34)